Kudjapele plaanitakse uut tennisekeskust (1)

Eesti tennise liit taotleb Lääne-Saare vallale kuuluva Kudjape maaüksuse oma alaliidu liikmele rendile võtmist eesmärgiga rajada sinna multifunktsionaalne reketihall koos välisväljakutega.

HETKEL AINUS: Tennisele spetsialiseeritud halle on praegu Saaremaal vaid üks – Mercedes-Benz Kuressaare tennisehall. Fotol on õpilast juhendamas treener Priit Suluste.
MAANUS MASING


“Me oleme huvitatud tennise arendamisest Saaremaal ja Lääne-Saare vallas senisest paremal tasemel,” ütles tenniseliidu peasekretär Allar Hint, lisades, et praegu on huviliste käsutuses ainult üks tennise sisehall, mis ei rahulda praegusi vajadusi ega tekita piisavat klubilist konkurentsi.

Rajatavas kompleksis on plaanis arendada lisaks tennisele ka rannatennise, sulgpalli ja lauatennise mängimist. “Planeeritav arendus on meie poolt väga tervitatav võimalus reketialade arenguks ja toetame igati sarnaseid algatusi üle kogu Eesti. Multifunktsionaalsus on vajalik ja me oleme valmis ka teiste aladega koostööks,” märkis peasekretär.

Allar Hindi sõnul taotletakse Kudjapel Kummeli põik 1 asuvat maaüksust pikaajalisele rendile arendamisest huvitatud alaliidu liikmele. “Otseselt konkreetset investorit veel ei ole, kuid kindlasti peab ta olema meie alaliidu liige,” lausus ta.

“Aga kuna see maa kuulub omavalitsusele, siis on lihtsam seda ka selliseks investeeringuks kasutada. Hinna ja lahenduste mõttes on praegu võimalikud väga erinevad variandid ja lahendused.”

Lääne-Saare vallavanem Tiina Luks ütles, et taotlus on alles nii värske, et vallavalitsuses ei ole seda veel arutatud ja seepärast ei oska ta ka teemat kommenteerida. “Aga kindlasti jääb see volikogu pädevusse,” lisas ta.

Print Friendly, PDF & Email