Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev suurpuhastuse või remondi tegemiseks. Oskad oma aega kasutada targalt ja ökonoomselt. Läbisaamine teistega paraneb.
SÕNN
Näed täna maailma läbi roosade prillide. Kaldud oma kaaslasi liigselt usaldama ning võid hiljem pettumuse osaliseks saada. Püüa leida tasakaal.
KAKSIKUD
Sul on täna eriti raske teha asju, mida sa tegelikult ei naudi. Oled enese vastu ausam, see tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.
VÄHK
Kui oled loominguline inimene, on täna sinu jaoks väga produktiivne päev. Samuti laabuvad kõikvõimalikud rahaasjad ja paraneb kodune at­mosfäär.
LÕVI
Oled täna teravkeelne ja otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes on end siiani teistest paremaks pidanud ja üle tähtsustanud.
NEITSI
Täna võib rutiin sulle väljakannatamatuks muutuda ja ängistust tekitada. Sinu vabaduseiha tõstab pead. Anna endale võimalus puhata.
KAALUD
Oled täna erksa mõtlemise ja kiire reaktsiooniga. Otsuste tegemisel püüa tugineda eelkõige teadmistele, vältida tuleks aga spekuleerimist.
SKORPION
Väldi konservatiivsust ja ole valmis minema ka kompromissile, kui selleks vajadus peaks tekkima. Hea päev olulise eraldamiseks ebaolulisest.
AMBUR
Pööra suuremat tähelepanu oma elukeskkonnale. Arvesta, et hubane õhkkond parandab üleüldist meeleolu, samas hoidu liigsest raharaiskamisest luksuse nimel.
KALJUKITS
Oled häälestatud romantilisele lainele. Suudad oma tundeid kompleksivabalt väljendada ja võimalik, et köidad sellega tähelepanu.
VEEVALAJA
Oled täna napisõnalisem ja endassetõmbunum kui tavaliselt. Otsid kõikjalt filosoofilist tagamõtet. Kuid väldi liiga mentaalseks muutumist.
KALAD
Kipud täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootad, et keegi teine hakkaks lahendama sinu isiklikke probleeme.

 

Print Friendly, PDF & Email