Horoskoop

JÄÄR
Tänu oma võimukusele saad hästi hakkama kriisisituatsioonide lahendamisega. Sul on hea psühholoogiline vaist ja puudub hirm ekstreemsuste ees.
SÕNN
Tunned ärevust, kui kõik ei lähe plaanipäraselt, kuid tõrked on vajalikud selleks, et sa annaksid endale uue hinnangu ja püüdleksid paremuse poole.
KAKSIKUD
Võtad tänaseid ettevõtmisi väga tõsiselt, kuid püüa jätta ruumi ka võimalusele, et kõik ei pruugi plaanitult minna. Väldi emotsionaalset pinget.
VÄHK
Loodad kergesti edu saavutada ja hea õnne korral see sul ka õnnestub. Oht muutuda uhkeks ja pidada ennast parimaks! Ürita märgata ka teisi enda ümber.
LÕVI
Sinu loov eneseväljendus suureneb. Leiad julgust olla sina ise ja väljendada end teistele ilma hirmuta, seejuures ka ilma isekuse ja egoismita.
NEITSI
Täna on hea päev alustada remondi või koristamisega. Oled tähelepanelik ja ratsionaalse mõtlemisega. Oht muutuda liiga pedantseks ja rangeks!
KAALUD
Võtad täna elu lihtsalt ja pingevabalt. See annab sulle võimaluse teha koostööd väga erinevate inimestega ja panna neid oma plaane järgima.
SKORPION
Oled füüsiliselt aktiivne. Soodne aeg käsitöö või spordiga tegelemiseks. Oled täna ettevõtlik ja sihikindel. Püüa siiski käituda läbimõeldult.
AMBUR
Materiaalsed ja rahalised probleemid võivad nüüd esile tuua sinu salasoovid ja omadused, mida parema meelega varjaksid. Hea aeg tegeleda oma puudustega.
KALJUKITS
Tänu oma tarkusele saavutad edu alal, kus on vaja end arendada, inimestega kohtuda, reisida ja teistega arvamusi vahetada. Oled hea kuulaja.
VEEVALAJA
Täna tuleks sulle kasuks, kui võtaksid endale aega puhkamiseks. Tegele mõne hobiga või mine ujulasse. Võimalik ootamatu sündmus seoses lähedase inimesega.
KALAD
Täna peaksid püüdma teha muudatusi seal, kus juba ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pööra tähelepanu unarusse jäänud tervisele.

 

Print Friendly, PDF & Email