Septembrikuu lasteaias

Käes on jälle september ning lasteaias sagimist ja toimetamist palju. Uued lapsed tulevad lasteaiaga harjuma ning meil kõigil läheb natuke aega sisseelamiseks.

Orava rühma lapsed: vasakult Emma-LiisiLeidas, Karl Robert Kaljuste, Saimon Särev, Risto Truumees, Mihkel Nõu, Kuldar Peit.
Marleen Võting


Sel aastal on lasteaias avatud neli rühma. Sõimelapsed on sel aastal Siilide rühm. 3–4-aastased on Jäneste rühm ja 4–5-aastased Karude rühm. Kõige vanemad lapsed ehk koolieelikud on Oravate rühm. Lapsi on praegu nimekirjas 64 ja mõned tulevad lasteaeda alles jaanuaris. Natuke on vaja veel kodus kasvada ja lasteaialapseks sirguda. Ootame neid rõõmuga lasteaeda.

Septembrist on lasteaias üks rühm avatud kella 7-st. See on mõeldud valverühmana ja igas kuus on varahommikust avatud erinev rühm. Septembris on selleks Siilide rühm.

Sügis toob lasteaeda palju uut tegevust ja toimetusi. Alustavad uued spordiringid, muusikakooli eelklass, lasteaia poisteansambel ning jätkab lasteaia eelmudilaskoor. Lasteaias töötab edasi logopeed, kes on valmis lapsi aitama ja õpetama.

Käime palju looduses kiirrännakutel, õpime hoidma loodust ja kõike enda ümber. Meie lasteaia aasta moto on: hoolime üksteisest ja ümbritsevast keskkonnast! Püüame seda siis ka järgida.

Varsti tuleb meile külla Tornimäe lasteaed ning koos mängime ja spordime Orissaare staadionil.

Koostöös Muhu lasteaia töötajatega osaleme koos esmaabikoolitusel Orissaare lasteaia saalis.

Nii see september lasteaias möödub. Sügis on lasteaias sisseelamise ning uute­le lastele kohanemise aeg. Püüame omalt poolt seda aega igati rõõmsamaks ja meeldivamaks teha. Soovin kõigile ilusat uut õppeaastat!

Saida Kuusk,
Orissaare laste­aia Päikesekiir direktor

Print Friendly, PDF & Email