Luise Veversile pronksmedal

Saare ratsakeskuse esindaja Luise Vevers (pildil) võitis hobusel Ruudi Harjumaal Niitvälja ratsabaasis ratsutamise kolmevõistluse Eesti meistrivõistlustel juunioride (kuni 18-aastased) klassis pronksmedali.

“Esimest hooaega kolmevõistlusega tegeleva Luise Veversi kolmas koht Eesti meistrivõistlustel on väga hea tulemus, eriti arvestades, et ka tema võistlushobuse jaoks on see esimene hooaeg mitmevõistlusega tegeleda,” rääkis klubi esindaja ja treener Jaagup Kallas.

Võistluspaigas valitsesid väga rasked tingimused. Vihmane ja tuuline ilm muutis võistlusväljaku libedaks ja hobustele ebamugavaks, mistõttu jäid kõik osalejad isiklikest parimatest tulemustest küll kaugele, kuid just keerulistes tingimustes selguvadki parimatest parimad.

Koolisõidus saavutatud tulemus viis Saaremaa võistluspaari pärast esimest ala kolmandale kohale.

Takistussõidus tuli eksimus kahesel süsteemil, kui veidi pehmel pinnasel oli sportlasel raske õiget rütmi leida ja üks latt langes. Ka konkurendid eksisid ja nii jäi seis enne otsustavat maastikukrossi samaks. Kross läbiti vigadeta, kuid ületatud normiaja eest saadi 3,2 miinuspunkti. Lõpuprotokollis see aga kohta ei muutnud ja tulemuseks oli pronksmedal.

“Kolmas koht ei ole kindlasti lagi, sest sama paar on teinud edukaid starte läbi suve, konkureerides samade võistlejatega ja jõudnud poodiumi kõrgeimale astmele,” märkis Jaagup Kallas.

Print Friendly, PDF & Email