Horoskoop

JÄÄR
Täna aktiviseerub sinu elus see külg, mis on seotud loomingulise eneseteostuse, avalike esinemiste ja vastassugupoole võrgutamisega.
SÕNN
Lööd täna oma sarkasmi ja terava huumorimeelega nii mõnegi irooniliselt meelestatud inimese lausa pahviks. Paned end edukalt maksma.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt pead täna piirama oma rahalisi väljaminekuid. Samas on täna soodne päev tegeleda kunsti valdkonda kuuluva tegevusega.
VÄHK
Töö edeneb hästi ja pakub lõbu, annab sulle eesmärgitunde Võimalik töötingimuste paranemine või parema palga pakkumine.
LÕVI
Võimalik, et pettud täna oma ideaalides ja tajud nende ebapraktilisust. Püüa olla optimist ja ära hülga tänase ebaedu tõttu oma unistusi.
NEITSI
Tänased planeediseisud muudavad sind nostalgiliseks ja emotsionaalseks. Võimalik, et tunned vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.
KAALUD
Kipud täna olema vastutulematu, kuid võimalik, et hiljem tuleb sul seda kahetseda. Püüa leida eneses soojust teiste vastu, kuid väldi liigset sentimentaalsust.
SKORPION
Võimalikud tõrked, materiaalsed probleemid ja ebameeldivused võimukandjatega. Säilita ettevaatlikkus ja täida enesekindlalt oma kohust.
AMBUR
Tajud, et sind ihaldatakse ja otsitakse sinuga romantilist kontakti. See võib sinu pea totaalselt segi pöörata. Võimalikud arusaamatused tööl.
KALJUKITS
Võimalik, et sulle sajab täna sülle oota­matu võimalus reisile minna. Töö juures kasuta nüüd rohkem loovat mõtlemist. Väldi rahvarohkeid kohti!
VEEVALAJA
Ootad täna tavalisest rohkem oma partnerilt tähelepanu ja poole­hoidu. Samas võiksid ka ise seda pakkuda. Hea päev perekondlikeks üritusteks.
KALAD
Võid täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellelt sa seda iial ei oodanuks. Sinu populaarsus kasvab hetkega.

 

Print Friendly, PDF & Email