Horoskoop

JÄÄR
Tuju on sul täna hea ning võimalik, et saad just nüüd mõne olulise asja oma elus lahendatud. Suudad olla objektiivsem kui tavaliselt.
SÕNN
Oled täna optimistlikum ja rõõmsameelsem kui tavaliselt. Saad kõikide ettevõtmistega kiiresti ühele poole ja teed reipalt juba uusi plaane.
KAKSIKUD
Praegu on otsingute ja kahtluste aeg, mil püüad end vaimselt täiustada ja otsid tõde. Püüa kuulata oma südame häält ja jääda mõistlikuks.
VÄHK
Sul võivad täna ilmneda ebatavalised omadused, su intuitsioon teravneb, suudad lahendada pingelisi konflikte. Hea päev läbirääkimisteks.
LÕVI
Oled nüüd tavalisest otsekohesem ja teravmeelsem, mis võib mõnda su tuttavat häirida. Sobiv aeg enesega tegelemiseks, arendamaks oma sisemist vaimsust.
NEITSI
Naudid täna salapära. Püüad teha tavalistest igapäevastest asjadest põneva mängu, milles oleks tähtis osa romantikal ja seksuaalsusel.
KAALUD
Kirglike mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüad leida oma piire ja ületada valuläve. Sinus tärkab huvi müstika ja salapära vastu.
SKORPION
Võimalik, et satud täna veidi ebamugavasse olukorda. Parema meelega jätaksid kõik sinnapaika, kuid püüa end siiski kokku võtta.
AMBUR
Tunned eneses nii palju vaba energiat, et võid täna hoogsalt algatada mitmeid uusi projekte ja ettevõtmisi. Suudad inimesi innustada.
KALJUKITS
Võimalik, et saad täna innustust ja inspiratsiooni inimeselt, kellega sul juba mõnda aega mingit kokkupuudet pole olnud. Loomingulised meeleolud.
VEEVALAJA
Ebakindlus ja võimalikud möödalaskmised. Hoidu äärmuslikust käitumisviisist ja vaidlustest ülemustega. Hea päev sportimiseks.
KALAD
Kipud täna tavalisest rohkem esinema ja eputama mõne uue avastusega. Saavutad väga kergesti tähelepanu, kuid väldi siiski liigset lobisemist.

 

Print Friendly, PDF & Email