Käimas on Saaremaa toidufestival

Pühapäevani kestab Saaremaa toidufestival, mis pakub iga päev mitmekesist programmi. Festivali on korraldatud 2014. aastast peale ja korraldajad võtavad selle kokku sõnadega “hääst sööjast on ka toidul hää meel”.

Seoses festivali korraldusega muudetakse Kuressaare kesklinnas 8.–10. septembrini liikluskorraldust. Reedel, 8. septembril kell 8–20 ja laupäeval, 9. septembril kell 8–17 on mootorsõidukite liikluseks suletud Raekoja tänav Tallinna tn ristmikust kuni Rae poe aluse parklani (sisse-/väljasõidutee avatud) ja Kitsas tänav Raekoja tn ristmikust (ristmik avatud) kuni kaubamaja parklani (sisse-/väljasõidutee avatud), sest reedel kell 10–18 ja laupäeval 10–16 toimub kesklinnas ettevõtjate sügislaat. Reedel kell 15–23 on mootorsõidukite liikluseks suletud ka keskväljaku parkla ning kell 19–23 esineb keskväljakul Salme vallateater etendusega “Reispass”.

Laupäeval kell 10–15 toimub linna keskväljakul turupäev ja kell 18–22 Lossi tänaval ja Tallinna tänaval Kuressaare tänavapiknik. Sellega seoses suletakse laupäeval kell 7 kuni pühapäeval kell 01 Tallinna tänav alates Torni tn ristmikust (ristmik avatud) kuni Raekoja tn ristmikuni, Lossi tänav alates Raekoja tn ristmikust kuni Lasteaia tn ristmikuni (ristmik avatud laupäeval kuni kell 14) ja alates kell 14-st kuni pühapäeval kell 01 Lossi tänav alates Raekoja tn ristmikust Pargi ristmikuni (ristmik välja arvatud).


Pühapäeval kell 12–16 on avatud õunakohvikud

Jablotska – Kaare 6
Kevade õunahoov – Kevade 11
Kogukonnakohvik NO–RA–NO – Kohtu 36
Komandandi kohvik – Komandandi 7
Kuressaare Soojuse õunakohvik – Talli 10 ja Talli 12 vahelisel alal
Lapimooride õunakohvik – Hariduse 6
Nurmenuku + Omakoja ühiskohvik – Nurmenuku 7
Oravate heategevuslik õunakohvik – Kohtu 1 (Holostovi hoovis)
Pargimaja kohvik – Pargi 1
Põlleõun – Suur-Sadama 49
Riinude õunakohvik – Suur-Sadama 29
RT 14 Saaremaa – Suur-Põllu 4 (Kallemäe kooli Kuressaare filiaali parkla)
Saarlane – Kauba 5 sisehoov
Südamest Südamesse – Ida 23
Tai kohvik – Loo 1, Kudjape
Õunamaius – Hariduse 2
Õunaroos – Talve 29a

Print Friendly, PDF & Email