Horoskoop

JÄÄR
Võid täna kokku puutuda lobisemishimuliste ja üsna pealetükkivate inimestega, kes püüavad sind iga hinna eest vastavalt oma soovidele mõjutada.
SÕNN
Tänane päev võib kujuneda tõeliselt keeruliseks ja segaduste rohkeks. Seda eelkõige juhul, kui väljendad end ebaselgelt ja kõneled vihjamisi.
KAKSIKUD
Täna on hea päev perekeskseks koosolemiseks. Vajad tavalisest suuremat turvatunnet ning sul on raske usaldada inimesi, keda sa eriti hästi ei tunne.
VÄHK
Tänased planeediseisud soosivad tegevust, kus on vaja süstemaatilist ja realistlikku mõttelaadi. Lõbutsemiseks pole täna mahti, kohustused ootavad.
LÕVI
Tänane päev peaks tooma sulle võimalusi enesearendamiseks ja uute suhete loomiseks. Samuti on nüüd hea aeg reisimiseks, kuid varitseb oht unustada midagi olulist.
NEITSI
Võimalik, et kohtud täna kellegi sellisega, kes esitab sulle suuremaid nõudmisi, kui täita suudad. Väldi enesepiitsutamist, jää selleks, kes sa oled.
KAALUD
Hea päev meelelahutuslikuks väljasõiduks. Võimalik, et puutud täna kokku eksootiliste religioonide või mingite alternatiivsete enesearendusmeetoditega.
SKORPION
Armastad mugavust ja püüad seetõttu kõikjal luua enda ümber hubast õhkkonda. Täna on hea päev külastada vanu sõpru.
AMBUR
Oled nüüd oma tunnete väljendamisel tagasihoidlik. Püüa ilmutada rohkem südamlikkust, loobu jäikusest ja egoismist.
KALJUKITS
Oma võimeid ei maksa üle hinnata, kuna täna varitseb kokkupõrgete ja traumade oht. Väldi jäika suhtumist endasse ja oma kaaslastesse.
VEEVALAJA
Täna peaksid kindlasti olema väga tähelepanelik selle suhtes, mida räägid ja teed. “Mütsiga löömise” meeleolu unusta kohe ära!
KALAD
Täna võib sul tekkida konflikt inimestega, kes sinu üle mingil moel võimu omavad. Sul on tavalisest raskem aktsepteerida oma alluvust.

 

Print Friendly, PDF & Email