Horoskoop

JÄÄR
Oled skeptilises meeleolus ja suhtud igasugustesse uuendustesse suurte eelarvamustega. Ole avatum!
SÕNN
Rahulike, kuid töiste meeleoludega päev. Hea aeg alustada uusi ettevõtmisi. Oled täna kindlameelne ja enesekindel. Jäta see tunne endale meelde.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi teha oma elus uuendusi. Hea päev garderoobi ja soengu muutmiseks. Samas ära oma vanu sõpru unarusse jäta, säilita häid suhteid.
VÄHK
Kipud täna oma võimetes kahtlema ja ootad oma kaaslastelt innustust. Head teeks suhtlemine lähedaste sõpradega ja ka nende probleemide ärakuulamine.
LÕVI
Sind ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega käiksid läbi vähestega, kuid selle eest avaksid end neile täielikult ja ootad sama ka neilt.
NEITSI
Tänased planeediseisud võivad sind muuta ülitundlikuks kõikvõimaliku kriitika suhtes. Püüa asja rohkem mõistusega võtta ja rahulikuks jääda.
KAALUD
Võimalik, et sinult oodatakse täna konkreetseid vastuseid, mida sul on aga veidi raske anda. Pingelises olukorras teed juttu kõrvalistel teemadel.
SKORPION
Oled täna positiivselt meelestatud kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad oma kaaslaste ettepanekuid ja lähed nendega kergesti kaasa.
AMBUR
Ihkad muudatusi, uusi kogemusi ja vabadust. Võivad ilmneda sinu varjatud omadused. Oht muutuda liiga tundeliseks.
KALJUKITS
Tunned täna tavalisest suuremat kiindumust oma kodu, perekonna ja sõprade vastu. Vajad turvatunnet.
VEEVALAJA
Igapäevase elu tasandil oleks täna hea korrastada neid asju, mis on siiani segased olnud. See võib olla ka kodu korrastamine. Hea päev arstlikuks kontrolliks.
KALAD
Täna oleks soovitav panna rohkem rõhku grupitööle. Usalda ka teiste inimeste arvamusi ja ideid. Tõenäoliselt saavutad häid tulemusi.

 

Print Friendly, PDF & Email