Saarte Hääle leivakonkursi võitja valib rahvas

Kolme aasta eest alguse saanud ja soojalt vastu võetud Saarte Hääle koduleivakonkurss tuleb tänavu jälle. Juba sel laupäeval Kuressaare südalinnas toimuval turupäeval selgub seekordne Saaremaa parim koduleib.

Leivakonkursi projektijuht Kerli Rüütel kinnitas, et kõik küpsetajad on oodatud osalema ja jagama oma maitsvaid leibasid turupäeva külastajatele. “Sel aastal ei vali parimat leiba välja mitte žürii, nagu eelnevatel aastatel, vaid igal inimesel on võimalus tulla leibasid maitsma ja anda hääl oma lemmikule kohviku Mosaiik terrassil laupäeval kell 10–12,” rääkis Rüütel.

Kõikidele leivaküpsetajatele on ette nähtud kingitus Ehtsa tootemärgi ehk Saaremaa oma tootjatelt. Samuti läheb hindajate vahel loosi neli 20-eurost reisibüroo Wris kinkekaarti ja kümme ajalehe Saarte Hääl kolme kuu tellimust.

Saaremaa parim koduleib 2017 kuulutatakse välja samal päeval kell 13, ikka turupäeval. Võitjale on auhinnaks 100-eurone kinkekaart Wrisilt.

“Kellel julgust napib, kuid soovib lisainfot konkursi kohta, siis helistage julgelt mulle ja paneme nime kirja!” kutsus Kerli Rüütel rahvast leibu küpsetama. Nagu ikka, ongi Saarte Hääle koduleivakonkursil osalemiseks tarvis eelnevalt registreeruda meiliaadressil kerli@saartehaal.ee või telefonil 51 77 980.

Print Friendly, PDF & Email