Horoskoop

JÄÄR
Oled täna veidi pealiskaudne ja hajevil. Võid oma hooletusest tahtmatult hakkama saada seaduserikkumisega. Väldi sõnasõtta sattumist.
SÕNN
Sulle hakkab nüüd tunduma, et oled palju vaeva näinud, kuid pole saanud väärilist tasu. Ära hakka selles teisi inimesi süüdistama.
KAKSIKUD
Hea päev olla kontaktis loodusega. Oled täna tavalisest avatum ja tundlikum, võimalik, et tunnetad selliseid energiaid nagu ei kunagi varem.
VÄHK
Tänased energiad mõjutavad sind positiivselt. Nüüd on aeg vastu võtta saatuse väljakutsed ja näidata oma tõelisi võimeid. Ole enesekindel!
LÕVI
Täna on sul koostöö teistega veidi raskendatud. Kipud iga tühja asja pärast emotsionaalseks ja sentimentaalseks muutuma. Püüa tegeleda millegi meeldivaga.
NEITSI
Püüad iga hinna eest olukorra peremees olla ning lähed endast välja, kui keegi püüab sulle mingil moel vastu hakata. Sa ei talu provotseerimist.
KAALUD
Naudid nüüd väljakutseid ja ohtlikku mängu. Otsid kaaslasi, kellega koos saaks midagi põnevat korraldada, kuid võimalik, et keegi ei võta vedu.
SKORPION
Võimalik, et saad täna ootamatult suure tähelepanu ja tunnustuse osaliseks. Õige aeg näidata oma paremaid külgi. Võimalik, et sinusse armutakse.
AMBUR
Sul on tugev vaimne jõud ja energia, intellektuaalsed võimed, selge mõistus ja teadmiste janu. Hea päev enesetäiendamiseks.
KALJUKITS
Võid täna inimestega kergesti tülli minna, kuna oled võimukam kui tavaliselt. Püüa hinnata olukorda ja oma võimalusi selles adekvaatselt.
VEEVALAJA
Hakkad täna otsima ilu ja harmooniat. Püüad ka olla võimalikult sõbralik teiste vastu. Saavutad tavalisest kergemini kompromisse.
KALAD
Sinu läbinägemisvõime jahmatab täna sind ennastki. Võimalik, et avastad enda jaoks midagi eriti müstilist, ent samas ka arendavat.

 

Print Friendly, PDF & Email