Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi teistest erineda ja oled valmis isegi äärmustesse minema. Hea päev uurimistööks või mõneks ekstreemse iseloomuga matkaks.
SÕNN
Väldi kõikvõimalikke kahtlasi suhteid ja kahtlasi ettevõtmisi. Täna on ebasoodne päev finantstehinguteks – oht petturite ohvriks langeda!
KAKSIKUD
Emotsionaalne impulsiivsus ühineb keskendumisvõimega ning suunab kogu sinu energia mingile konkreetsele valdkonnale. Tead, mida soovid.
VÄHK
Hea päev oma teadmiste ja kogemuste jagamiseks. Suudad ennast arusaadavalt ja ilmekalt väljendada, seetõttu saadakse sinust suurepäraselt aru.
LÕVI
Võimalik, et satud täna ekstreemsetesse olukordadesse. Ole ettevaatlik liikluses ja terariistadega. Võib areneda ootamatu armusuhe.
NEITSI
Peaksid täna valmis olema iseseisvalt tegutsema. Ära looda, et keegi sinu eest midagi ära teeb. Tähtsad otsused pead kindlasti ise langetama.
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku emotsionaalsete isikutega, kuid ära lase nende impulsiivsusel end mõjutada. Väldi ebasiirast viisakust.
SKORPION
Oled täna sihikindel ja julge. Oma kangekaelsusega saavutad seatud eesmärgid. Kuid ole ettevaatlik, liiga jõulise käitumisega võid oma partneri lämmatada.
AMBUR
Tõenäoliselt suudad olla tähelepanelik ja säilitada külma verd ka väga pingelises olukorras. See võib aga ärritada mõnd provokaatorit.
KALJUKITS
Püüa armastada elusolendeid võrdselt, algselt pole ju keegi teistest parem. Suhtu austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse.
VEEVALAJA
Sa ei leia rahuldust armastuses üldtuntud normide piires. Otsid suhetes absoluutset siirust ega hooli jõukuludest.
KALAD
Sinu tervisehädad võivad nüüd endast märku anda nii, et sul ei jää mingit võimalust neile mitte tähelepanu pöörata. Hea aeg dieediga alustamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email