Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et kirg võtab su üle niivõrd võimust, et unustad igasugused kombed ja tavanormid. See võib sinu jaoks olla vabastav kogemus.
SÕNN
Sind rõõmustavad nüüd paljud väikesed ja lihtsad asjad. Saad suurepäraselt läbi lastega, tajud elu mängulisust. Püüa ka edaspidi sel lainel püsida.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt satud üle pika aja tegelema just nende asjadega, mis sulle inspiratsiooni ning jõudu annavad. Hea aeg elu ümberkorraldamiseks.
VÄHK
Nüüd aktiviseeruvad energiad, mis seotud loomingulisuse ja seksuaalsusega. Tõenäoliselt mõjud vastassugupoole esindajatele vägagi atraktiivselt.
LÕVI
Püüa oma elu korraldada nii, et sul oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võivad laiskus ja ükskõiksus sinust jagu saada. Hea päev looduses olemiseks.
NEITSI
Tunned täna soovi loobuda igapäevasest rutiinist, sest hall argielu on su ära tüüdanud, ning teha midagi täiesti uut. Mõjud täna väga loomingulisena.
KAALUD
Hea päev millegi alustamiseks ja algatamiseks. Oled energiline ja puistad nagu varrukast originaalseid ideid. Kuid ettevaatlik tasuks olla võõrastega.
SKORPION
Võimalik, et pead end nüüd kokku võtma ja mõistuse abiga endale selgeks tegema asju, mida sa parema meelega ei tunnistaks. Hea päev eneseharimiseks.
AMBUR
Tunned end kergesti haavatavana ja pelgad seetõttu pidevalt rünnakuid. Oht muutuda paranoiliseks ja oma hirmuga endale häda kaela kutsuda.
KALJUKITS
Oled täna veidi liiga jäik ja mõjud arrogantsena. Seltskonnas jääd pealtnäha küll tahaplaanile, kuid sisemiselt tunnetad, et oled teistest peajagu üle.
VEEVALAJA
Võimalik, et mõni su austaja annab sulle täna oma tunnetest märku. Võid saada ootamatuid kingitusi või mõne peokutse.
KALAD
Täna peaksid püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ja rahulik. Võid kokku puutuda salakavalate ja ettearvamatute inimestega.

 

Print Friendly, PDF & Email