Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev võib kujuneda veidi pingeliseks. Asjad ei taha sugugi plaanipäraselt minna ja suhted inimestega võivad lausa tüliks kiskuda.
SÕNN
Võimalik, et sulle püütakse kaela määrida kohustusi, mis pole tegelikult sinu mure. Ära lase end ära kasutada, tee vaid seda, mis sulle endale huvi pakub.
KAKSIKUD
Täna suureneb su huvi salapäraste teemade, ajaloo ja eksootiliste kultuuride vastu. Tunnetad, et müstikas peitub sinu jaoks tähtis võti.
VÄHK
Täna aktiviseeruvad nii sinu mõistus kui ka mälu. Intellektuaalsed vestlused saavad uue hoo sisse. Hea päev kutsuda külalisi ja korraldada teeõhtu.
LÕVI
Tunned täna soovi rääkida südamelt ära kõik, mis sind vähegi vaevab. Samas peaksid hoolikalt vaatama, kellele rääkida. Mitte igaüht ei saa usaldada.
NEITSI
Täna uuenevad võimalused koostöö tegemiseks ja seeläbi edukaks eneseteostuseks. Hea aeg uute projektidega alustamiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.
KAALUD
Kipud täna olukordi ebaadekvaatselt hindama. Sul on raske mõistlikke otsuseid langetada.
SKORPION
Täna oleks soovitav vältida liiga isiklikke suhteid inimestega, kes sulle küll meeldida võivad, kuid keda sa siiski täielikult usaldada ei saa.
AMBUR
Oled täna uje ja hooletu. Sa ei suuda vahet teha olulisel ja ebaolulisel. Võimalikud möödarääkimised ja arusaamatused.
KALJUKITS
Püüa vältida konflikte isikutega, kelle arvamus on sinu omast totaalselt erinev. Hea aeg tegeleda iseendaga ning olla natuke omaette.
VEEVALAJA
Võimalik, et sul tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Ole valmis konkurentide loodud takistusteks.
KALAD
Võimalik, et kohtud täna inimestega, kes on üsna hajevil. Ole eriti tähelepanelik kõikvõimalike lepingute sõlmimisel või reisipiletite broneerimisel.

 

Print Friendly, PDF & Email