Horoskoop

JÄÄR
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleoludega päev. Ole valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Hea aeg projektide käima lükkamiseks ja suhtluseks.
SÕNN
Püüa nüüd oma kõhklustest võitu saada ja tegele just nende asjadega, mis sulle meeldivad. Võimalik, et keegi annab sulle huvitavaid ideid.
KAKSIKUD
Peaksid täna olema eriti ettevaatlik oma isikliku varaga. Oht langeda varguse ohvriks või saada petta isikutelt, kellest sa seda iial ei ootaks.
VÄHK
Võimalik, et satud täna kellegi terava keele ohvriks. Ära lase end tasakaalust välja lüüa, võta asja üleoleva huumoriga. Hea aeg romantikaks.
LÕVI
Oled täna üsna ettevaatlik ja vaoshoitud. Kõikvõimalikud riskiga seotud ettevõtmised on sinu jaoks välistatud, vajad rohkem turvatunnet.
NEITSI
Täna on sul raskusi objektiivsete hinnangute andmisega, seetõttu pole sobilik aeg suhete klaarimiseks. Püüa tegeleda sulle meeldivate asjadega.
KAALUD
Täna võib su tervis ootamatult halveneda. Püüa vältida stressi tekitavaid olukordi. Hea aeg dieediga alustamiseks ja elukommete parandamiseks.
SKORPION
Püüad saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüa vältida liigset mässumeelsust. Tee sporti!
AMBUR
Võimalik, et puutud täna kokku kuulujuttude ja puuduliku infoga. Oht sattuda sekeldustesse, võid saada oma kaaslastest vale ettekujutuse.
KALJUKITS
Täna kerkivad esile saladustega seotud teemad. Suureneb huvi kõige vastu, mis on salapärane ja müstiline. Kuid ära usalda suvalisi inimesi!
VEEVALAJA
Hea päev teha kokkuvõtteid seni tehtust. Vaata tagasi minevikku ja püüa mõista, kuhu sa tänaseks arenenud oled. Suhtle vanematega.
KALAD
Praegu vajad eelkõige armastust ja mõistmist. Otsid varjupaika maailma probleemide eest ja tunned igatsust turvalisuse järele. Tegutse täna kodus!

 

Print Friendly, PDF & Email