Ettevõtjaid oodatakse turundusprogrammi

Saaremaa arenduskeskus korraldab jätku kevadel väga populaarseks osutunud turundusarenguprogrammile.

Arenduskeskuse arendus- ja turundusjuhi Rainer Paenurga sõnul on oodatud osalema ettevõtjad, organisatsioonide ja vabaühenduste esindajad. Programm saab alguse 14. septembril ja koosneb viiest õppepäevast. “Avaldusi võtame vastu 30. augusti südaööni ja osalejate nimekirja teeme teatavaks hiljemalt 5. septembriks,” avaldas Paenurk.

Programmis on kohti 40, kevadisse vooru laekus aga koguni 96 sooviavaldust. “Osalejad jäid kevadise programmiga ülirahule ja tagasiside koolitajatele oli suurepärane,” kinnitas Rainer Paenurk. Programmi tulemusena sündis mitu uuendatud ja optimeeritud veebilehte, osalejad seadistasid oma veebilehtedele analüüsitööriista Google Analytics ning õpiti ka mitmeid praktilisi turundusvõtteid.

Programmi raames antakse ülevaade turundustrendidest ja õpetatakse kasutama turundustööriistu. “Rõhume neile asjadele, mida igaüks ise enda huvides saab lihtsa vaevaga teha,” selgitas ta.

Seekord on Saaremaale praktikutena kutsutud Timo Porval, Taavi Tammpere, Sven Nuum, Teet Torim ja Priit Pedastsaar. Teemad on aga turundusstrateegia, turunduse taktikalised tööriistad, turundustrendid, veebilehe loomine, optimeerimine ja analüüsitööriistad.

Koolituse täpse kava ja registreerumisankeedi leiab arenduskeskuse kodulehelt.

Print Friendly, PDF & Email