Politsei nädalavahetuse ülevaade: Purjus juhid, narkootikumid ja varastatud mesi

Nädalavahetusel teenindati kokku 18 väljakutset. Alustati neli kriminaalmenetlust ja 12 väärteomenetlust. Kainenema oli põhjust toimetada kolm isikut.

Reede päeval kontrolliti reidi käigus kolme tunni vältel sõidukijuhtide kainust Saare maakonnas. Neist kahe sõidukijuhi suhtes oli põhjust alustada süüteomenetlust, kuna isikud olid selle reegli vastu eksinud. Üks juhtidest kõrvaldati juhtimiselt Kuressaare linnas ning teine Leisi vallas. Kokku tuli nädalavahetusel juhtimiselt kõrvaldada neli alkoholijoobes sõidukijuhti.

Alustatti kaks väärteomenetlust narkootilise aine omamise ning tarvitamise juhtumis. Mõlemad juhtumid leidsid aset Salme alevikus, esimene reede päeval ja teine laupäeval.

Laupäeva öösel kontrollis politsei alaealisi Lääne-Saare valla asulas, kus oli toimunud pidu. Kolmel alaealisel tuvastati alkoholi tarvitamise tunnused ning juhtumi osas on alustatud väärteomenetlust.

Toime on pandud kaks sissemurdmist. Esimene juhtum leidis aset Kuressaare linnas, kus laupäeva öösel tungiti akna kaudu mittetulundusühingu ruumidesse ning varastati raha. Kahtlusalused on politseile teada.

Pühapäeva päeval teatati Valjala vallast, et tabaluku lõhkumise teel on sisse murtud talu mesindusruumidesse ning varastatud 120 kg mett. Mõlema juhtumi osas on alustatud kriminaalmenetlust.

Järgmisel nädalal algab jälle kooliaasta ning autojuhtidel tuleks olla väga tähelepanelik ülekäiguradadel, kuna liiklustihedus laste kooliskäimisega kindlasti kasvab.

Politsei soovib kõigile rahulikku nädalat!

 

Print Friendly, PDF & Email