Horoskoop

JÄÄR
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Lükka tähtsad toimingud edasi.
SÕNN
Probleemid seadustega juhul, kui tegutsed omapäi, oma õiguses veendunult ja teistelt nõu küsimata. Püüa arvestada inimestega oma ümber.
KAKSIKUD
 Sind motiveerib oma intellekti arendamine. Soodne aeg käia erinevatel kursustel, õppida keeli, reisida ja inimestega suhelda.
VÄHK
Täna võid kokku puutuda minevikuprobleemidega või siis annab tunda mõni tervisehäda, mille ravimisest oled mööda hiilinud. Pööra oma tervisele rohkem tähelepanu!
LÕVI
Oled täna optimistlikum kui tavaliselt ja suudad seetõttu palju vajalikke asju ära teha. Ka pingelised suhted võivad nüüd laheneda.
NEITSI
Oled täna leplikum ja rahumeelsem kui tavaliselt. Pead tähtsaks kaaslaste suhtumist sinusse ja oled valmis arvestama nende arvamusega.
KAALUD
Oled täna rahaasjades heldekäeline ja võidad sellega kergesti populaarsust. Arvesta aga sellega, et tõmbad ligi isikuid, kes on valmis sind ära kasutama.
SKORPION
Hea päev tegeleda oma tervisega. Kui sul otseselt midagi viga pole, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, ennetamaks haigusi.
AMBUR
Tänased planeediseisud panevad sind käituma ettearvamatult. Võimalik, et teed midagi sellist, mis su kaaslasi tõsiselt šokeerib.
KALJUKITS
Saad täna väärilise tasu. Lõpuks ometi on ka sinu jõupingutusi tähele pandud. See lisab sulle innukust ja reipust edasi tegutseda.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud täna kokku mässumeelsete ja üliemotsionaalsete inimestega, kes sulle tõelist peavalu valmistavad. Väldi sõnasõda.
KALAD
Tõenäoliselt satud täna olukorda, kus pead kokku viima väga erinevaid inimesi ja organiseerima nende koostööd. Hea päev kellegi juhendamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email