Saaremaal on saadaval täiesti uutmoodi tööd (17)

Apollo kino avamine Aurigas toob siinsele tööturule näiteks projektsionisti ametikoha. Töölesoovijatest puudust ei olevat.

SUPER TÖÖ: Kaisa Lätt ja Arti Allmägi kiidavad Apollo kino väärt töökohana.
MAANUS MASING

“Meiega võeti ühendust juba isegi enne otsingukuulutuste avaldamist,” ütles Saarte Häälele Apollo kinode tegevjuht Rauno Stüff. Praeguseks on toimunud juba kaks grupivestlust ja neid on tulemas veel. Sügisel avatavasse kinno otsitakse klienditeenindajat ja projektsionist-saaliteenindajat. Tööle võetakse kokku 10 inimest.

Stüff ütles, et tegelikult on Apollo töötajad kõik multifunktsionaalsed talendid. “Eelkõige tuleb olla julge ja klientidega suheldes avatud,” selgitas Stüff.

Erinevad tööülesanded

Klienditeenindaja töö on jagada külastajatele filmisoovitusi, müüa saali kaasa head söögipoolist ja vajadusel osata ka filmilint käima panna.

Keerulisema ja põnevama nimega projektsionist-saaliteenindaja ülesandeks on vastutada ka kinosaalide puhtuse ja korrashoiu eest. Samuti on tema töö jälgida, et heli- ja pildikvaliteet saalis oleks heal tasemel. Selle töökoha üks oluline ülesanne on ka hoolitseda kino südame – projektorite ja nendega seotud tehnika eest. Töötajal peab olema tehnilist taipu ning ta peab suutma probleemidele kiiresti ja asjalikult reageerida. Seejuures tuleb säilitada külm närv.

Lisatasu ja soodustused

Just viimase ameti kirjelduse juures on töökuulutuses märge “võtad pingelisi olukordi külma kõhuga”. Rauno Stüffi sõnul tähendab see seda, et kõiki kliente tuleb teenindada, naeratus näol, ja neid taas kinno kutsuda. “Eks inimesi on erinevaid. On erineva suhtumisega ja erineva iseloomuga,” selgitas tegevjuht, viidates, et tuleb ette ka seda, et halvas tujus klient oma meelepaha teenindaja peal välja elab. Seda tuleb teenindusalal ikka ette. “Õnneks juhtub seda harva,” kinnitas ta samas.

Palganumbrist räägitakse tööle kandideerijatega. Stüff sõnas, et lisaks palgale on Apollos näiteks tulemustest sõltuv lisatasu ja erinevad soodustused. “Vaadates praegu otsingu senist kulgu, on meie kompensatsioonipakett Saaremaal konkurentsivõimeline,” on Stüff kindel.

Üks pluss kinotöötaja ameti juures on kindlasti seegi, et filmivaatamise isu saab kindlasti rahuldatud. “Kuna filmisoovituste jagamine on tööülesannete hulgas olulisel kohal, siis saavad töötajad ka ise valikus olevaid filme vaadata,” rääkis Stüff.

Tegevjuht loodab oma sõnul, et Saaremaa Apollos saab kaadrivoolavus olema väike. “Väiksemates kinodes on inimesed üldiselt püsivamad,” kinnitas ta.


​PROJEKTSIONIST-SAALITEENINDAJA

Kino projektsionist-saaliteenindajana on sinu ülesandeks vastutada kinosaalide puhtuse ja korrashoiu eest ning jälgida, et kino pildi- ja helikvaliteediga on kõik sujuv ja korras. ​Sa saad suurepäraselt läbi nii tehnika kui ka inimestega suheldes, armastad puhtust ning võtad pingelisi olukordi külma kõhuga.

APOLLO MEESKONNAGA SAAD
• õppida selgeks, kuidas filmid tegelikult ekraanile jõuavad
• mõjutada, milliseks kujuneb esimene kaasaegne kino Saaremaal
• töötada tuliuues ning parima tehnika ja sisustusega kinos
• vaheldusrikka ja arenguvõimalusi pakkuva töö Apollo grupis
• osa Apollo grupi soodustustest – kauplustes, kinodes ning Blenderi mahla- ja kohvibaarides
Töö toimub graafikupõhiselt (max kuni 12-tunnised vahetused).
Projektsionisti väljaõpe toimub kohapeal.


​KLIENDITEENINDAJA

Kino klienditeenindajana on sinu ülesandeks hoolitseda selle eest, et kinokülastus on meeldejääv, mugav ja puhas.​Sinu missioon on pakkuda kinokülastajatele suurepäraseid filmisoovitusi, parimaid istekohti ning head-paremat söögipoolist saali kaasa.

APOLLO MEESKONNAGA SAAD
• toita oma kinonälga kasvõi iga päev
• mõjutada, milliseks kujuneb esimene kaasaegne kino Saaremaal
• töötada tuliuues ning parima tehnika ja sisustusega kinos
• vaheldusrikka ja arenguvõimalusi pakkuva töö Apollo grupis
• osa Apollo grupi soodustustest – kauplustes, kinodes ning Blenderi mahla- ja kohvibaarides
Töö toimub graafikupõhiselt (max kuni 12-tunnised vahetused).

Print Friendly, PDF & Email