Horoskoop

JÄÄR
Täna võib sulle kasu tuua igasugune ühistegevus ja grupitöö. Haakud oma kaaslastega tavalisest paremini. Hea aeg ka reisimiseks.
SÕNN
Täna võiksid tähelepanelik olla nii enese kui ka teiste tegevuse suhtes. Märkad nüüd ka seda, mis on varem kahe silma vahele jäänud.
KAKSIKUD
Täna kerkivad esile tööalased probleemid, mistõttu romantikaks arvatavasti aega ei jäägi. Oled sunnitud mõned meelelahutused edasi lükkama.
VÄHK
Täna on ideaalne päev alustada uute harrastustega või minna mõnda huvitavasse trenni. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.
LÕVI
Kui oled harjunud tavaliselt oma tahtmist saama, siis ole nüüd valmis selleks, et pead hoopis ise kellegi soove täitma hakkama. Perekondlikud pinged.
NEITSI
Tänane päev tuleb sinu jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Sa ei otsi eriti kontakti teiste inimestega ja eelistad veeta aega oma hubases kodus.
KAALUD
Oskad end esile tõsta ja kaaslasi mõjutada. Kui kuulad sinust kogenumate inimeste nõuandeid, võid saavutada suurt edu ja jõuda kaugele.
SKORPION
Suudad täna väga oskuslikult sulanduda seltskonda nii, et sinu kohalolu ei märgatagi ning räägitakse rahulikult asjadest, mis pole mõeldud sinu kõrvadele.
AMBUR
Otsid täna eriti intensiivselt ja kirglikult mugavusi ja luksust. Oled romantilisel lainel ja püüad leida endale kaaslast, kellega elu nautida.
KALJUKITS
Püüad täna iga hinna eest esimest viiulit mängida ja teistest peajagu üle olla. Samas varitseb oht oma võimeid üle hinnata ja seetõttu häbisse jääda.
VEEVALAJA
Võid sattuda täna olukorda, kus sinu üle nalja visatakse. Ära tühjast solvu ja püüa ka ise asju huumoriga võtta. Ole valmis ootamatuks reisiks.
KALAD
Täna on päev, mil tuleks tegeleda kerkinud probleemidega. Hea aeg läbirääkimisteks. Oskad olla diplomaat ja oma mõtted teistele arusaadavaks teha.

 

Print Friendly, PDF & Email