Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et sul tuleb täna oma tegemistest aru anda kas ülemusele, seadusesilmale või ka mõnele sõbrale. Mida sa viimasel ajal korda saatnud oled?
SÕNN
Tänased planeediseisud on seotud emotsionaalsete ja vaimsete kogemuste omandamisega. Tunned soovi loobuda halbadest harjumustest.
KAKSIKUD
Sinu meeleolu on täna stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam päev, kuid tõenäoliselt sujuvad nüüd väga hästi kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised.
VÄHK
Pööra rohkem tähelepanu nendele inimestele, kes minevikus sinu heaks midagi teinud on. Võimalik , et keegi vajab nüüd sinu abi ja mõistvat suhtumist.
LÕVI
Kipud täna veidi ebakindel olema. Küsid teistelt inimestelt nõu ka nende asjade kohta, mida sa tegelikult ka ise tead. Hea aeg kodusteks töödeks.
NEITSI
Täna on soodustatud igasugune intellektuaalne tegevus. Otsi suhteid, mis sind arendavad ja su hingele rahu pakuvad. Paranda oma elukvaliteeti.
KAALUD
Oled täna liiga kriitilises meeleolus ja jahutad sellega ka teiste innukust. Püüa näha asju terviklikumalt ja hoia meeles kaugemaid eesmärke.
SKORPION
Igapäevane rutiin on sulle tüütu ja igav. Kaldud unistama ja rändama oma unelmates kaugele ära hallist argipäevast. Ettevaatust alkoholiga!
AMBUR
Oled täna kergesti ärrituv ja üliemotsionaalne. Võid eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned täna tahtejõuetust ja soovi jätta kõik tööd sinnapaika. Püüa end siiski kokku võtta, haara kinni võimalustest, mis elu pakub.
VEEVALAJA
Võid täna mõnele inimesele oma otsekohesusega pettumuse valmistada, kuid ära lase end sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.
KALAD
Täna kerkivad esile mitmed minevikuga seotud asjad. Kui mitte otseselt, siis kaudselt puutud kokku isikutega, kes on su elus kunagi tähtsat rolli mänginud.

 

Print Friendly, PDF & Email