Horoskoop

JÄÄR
Sul on eripärane suusõnaline ja kirjalik väljendusoskus. Naudid seltskonda ning sinust kiirgab ilu ja harmoonia. Suudad olla ka kaastundlik.
SÕNN
Oled täna tähelepanelikum kui tavaliselt. Püüad tungida iga hinna eest asjade tuumani ja mõista üksikasjalikult inimeste käitumismustreid.
KAKSIKUD
Täna sind austatakse ja tunnustatakse. Suudad näha probleemi tervikuna. Saavutad edu valdkondades, mis vajavad ettenägelikkust.
VÄHK
Oled täna romantiliselt meelestatud, samas võid olla liiga emotsionaalne ja haavatav. Hea päev pühendada end loomingule.
LÕVI
Oled täna tavalisest energilisem. Nüüd avalduvad sinu tõelised juhiomadused, kuid samas kipud olema veidi liiga võimukas ja kontrolliv.
NEITSI
Harmooniliste mõjudega päev. Oled tavalisest rahulikum ja oskad käituda väljapeetult. Tõenäoliselt võlud ära nii mõnegi vastassoo esindaja.
KAALUD
Kui sulle pakutakse täna võimalust mõneks huvitavaks seikluseks, siis võta see julgesti vastu. Ela täiel rinnal ja naudi head seltskonda!
SKORPION
Võimalik, et puutud täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsi suhet iseendaga, püüa end üles leida.
AMBUR
Võimalik, et tunned end täna veidi häirituna mõne tuttava või naabri hoolimatust ja ülbevõitu käitumisest. Tunned soovi neile koht kätte näidata.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud annavad sulle häid võimalusi saavutada populaarsust ja materiaalset edu. Hea päev kinnisvaraga seotud lepingute sõlmimiseks.
VEEVALAJA
Lähedastele suhetele sinu elus on omane intensiivsus. Sa pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks.
KALAD
Püüa täna vältida uute projektide ja ettevõtmistega alustamist, tegele parem perekondlike ja koduga seotud kohustustega. Paranevad suhted vanematega.

 

Print Friendly, PDF & Email