Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et kohtud täna ootamatult vanade sõpradega ja otsustate üheskoos midagi ette võtta. Võivad taas tekkida armusuhted endise kallimaga.
SÕNN
Võimalik on uus töökoht või vanematest, sõpradest ja tuttavatest eemaldumine. Ei ole parim aeg reisimiseks ja välismaalastega suhtlemiseks.
KAKSIKUD
Soodne päev romantilisteks suheteks, lõbutsemiseks, peo korraldamiseks. Kutsu endale külalisi ja veetke koos üks lõbus ja vahva õhtu.
VÄHK
Kaldud täna liialdama kõigega, millega liialdada annab. Oled äärmiselt aktiivses meeleolus ja suhtlemisaldis. Hea päev õppimiseks ja reisimiseks.
LÕVI
Täna tõusevad sinu jaoks päevakorda kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ja heaoluga seotud teemad. Võimalik, et satud mõnda gurmaanide klubisse.
NEITSI
Hakkad tähelepanu pöörama oma kaaslaste huvidele ja võid need iseenda omadest kõrgemalegi seada. Suurenenud empaatiavõime. Väldi liigset sentimentaalsust.
KAALUD
Aktiivsus ja pealehakkamine materiaalsete väärtuste saavutamisel. Hoiduda tuleks impulsiivsusest ja hooletust rahapillamisest.
SKORPION
Ootad täna inimestelt klassikalist käitumist, kuid võid kogeda hoopis midagi muud. Ole valmis ootamatusteks! Ebasoodne aeg reisimiseks.
AMBUR
Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad sulle jõudu teha muudatusi oma ümbruskonnas ja pöörata ebaõnn õnnestumisteks.
KALJUKITS
Täna aktiviseeruvad sinu jaoks nostalgilised meeleolud. Kipud igast asjast mingi sümboolse ja paljutähendava märgi välja lugema.
VEEVALAJA
Sinu meeleolud on täna väga vahelduvad. Tühisemgi ebaõnnestumine võib sind endast välja viia. Pööra suuremat tähelepanu oma perekonnale ja kodule.
KALAD
Sinu peamine eesmärk on täna püüda end võimalikult heast küljest näidata, kuid suure pingutamise tõttu võib välja kukkuda pigem vastupidi.

 

Print Friendly, PDF & Email