Horoskoop

JÄÄR
Saad täna üle oma vanadest kompleksidest ja asjadest, mis sind siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võid hakkama saada eneseületamisega.
SÕNN
Sind on täna lihtne segadusse ajada. Kui peaksid juhuslikult mõne otsuse langetama, siis ole tähelepanelik ja pööra tähelepanu ka detailidele.
KAKSIKUD
Täna haihtuvad su enda poolt väljamõeldud takistused ja tõrked. Kui suudaksid oma liigset ego veidi alla suruda, siis mõistaksid asjade tegelikku väärtust.
VÄHK
Jagad kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid sul on raske siduda end kindla partneriga ja kipud jääma suhetes pealiskaudseks.
LÕVI
Otsid täna hingetuge ja inimlikku lähedust. Oma liigse emotsionaalsusega võid aga teistele pisut pelutavalt mõjuda. Soojenevad suhted vanematega.
NEITSI
Võimalik, et käitud täna kellegagi veidi taktitundetult. Võid saada üllatavaid reaktsioone, seega ole valmis oma käitumist korrigeerima.
KAALUD
Satud täna olukorda, mis paneb sind enesega tööd tegema. Sinu maskid rebitakse halastamatult maha, nii et sulle ei jää võimalustki näida kellegi teisena.
SKORPION
Täna võivad tekkida peresisesed pinged. Oled nüüd tavalisest emotsionaalsem ja sind häirivad ka pisiasjad. Leia aega üksi olemiseks.
AMBUR
Praktiliste meeleoludega päev. Hästi sujuvad eelkõige need tegemised, kus on vaja täpsust ja kainet mõtlemist.
KALJUKITS
Sinu meeleolu võib täna üsna kõikuv olla. Lased pisiasjadel ennast ehk liigagi palju mõjutada. Väldi rahvarohkeid kohti ja avalikke sõnavõtte.
VEEVALAJA
Otsid täna romantilist laadi suhteid. Naudid kerget flirti, kuid peaksid arvestama, et teise inimese jaoks võib see midagi rohkemat tähendada.
KALAD
Tänasest võib kujuneda vaheldusrikas ja suhtlusrohke päev. Oled avatum ja positiivsem kui tavaliselt. Alustad inimestega ise vestlust.

 

Print Friendly, PDF & Email