Horoskoop

JÄÄR
Täna antakse sulle võimalus vabaneda saatuse koormast, kuid peaksid mõistma, milline on saatuse ja vaba tahte erinevus. Rakenda oma intuitsiooni.
SÕNN
Võimalik, et avastad meeldiva sideme inimesega, kellest oled seni arvanud, et sul pole temaga millestki rääkida. Hästi sobivad intellektuaalsed teemad.
KAKSIKUD
Tänane päev toob su ellu ilusaid elamusi ja positiivseid inimesi. Oled oma kaaslastesse suisa armunud. Rahaasjad jäta täna siiski ajamata.
VÄHK
Hea päev loovaks tööks. Väldi liigset laialivalgumist ja püüa inimestega rääkides olla võrdlemisi konkreetne. Oht unustada varem kokkulepitud asju!
LÕVI
Tänane päev võib sinu ellu tuua inimesi, kelle käitumine nõuab sinult tugevat enesevalitsust. Samas on täna hea päev isiklike asjade korrastamiseks.
NEITSI
Oled täna nii inspireeritud, et tunned, nagu oleks sulle lausa tiivad kasvanud. Samas muudab suur suhtlemissoov sind liiga vastuvõtlikuks võõrastele mõjudele.
KAALUD
Otsid täna tavalisest rohkem põnevust ning püüad ka oma toidulauale tuua erilisi ja uusi maitseid. Sind inspireerivad nüüd ilusad asjad.
SKORPION
Tänane päev võib su ellu üllatusi tuua. Näiteks kohtad inimest, kes sind väga austab, ehkki ta sind tegelikult isiklikult ei tunne.
AMBUR
Oled nüüd keskendunud ja loov. Tunned soovi oma materiaalset olukorda parandada. Suhetes püüa olla heasüdamlikum.
KALJUKITS
Täna võivad su elus tähtsat rolli etendada sõbrad ja mõttekaaslased. Püüa olla siiras, aus ja avatud, siis saad ka ise sarnase suhtumise osaliseks.
VEEVALAJA
Harmooniliste ja rahulike mõjudega päev. Võiksid täna korda saata nii mõndagi, kuid kipud selleks liiga laisk olema. Meelsamini puhkaksid loorberitel.
KALAD
Oled täna rahutu ja püüad kõikide igavate kohustustega võimalikult kähku ühele poole saada. Hea aeg oma elus muudatuste tegemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email