Horoskoop

JÄÄR
Sind köidab täna romantika. Tunned suurenenud vajadust näidata oma ihaldatule välja, kui väga sa temast huvitatud oled.
SÕNN
Täna võib juhtuda, et kellegi teise ebaõnn osutub sinu jaoks väga kasulikuks. Samas peaksid olema ettevaatlik ja seda mitte kõva häälega kuulutama.
KAKSIKUD
Tänu oma vabameelsusele ja lustakusele saavutad täna kergesti populaarsuse inimeste hulgas, kes tavaliselt on sinu vastu jahedad olnud.
VÄHK
Tänased planeediseisud annavad energiat eelkõige sellise tegevuse jaoks, kus pead kasutama oma intellekti. Oht langeda petiste ohvriks!
LÕVI
Võimalik, et satud täna ootamatult kriitika alla. Kuid ära heida meelt, saa aru, et igaühel on õigus oma arvamusele. Kõigile korraga ei saagi meeldida.
NEITSI
Võimalikud psühholoogilised probleemid armusuhetes. Sa pole oma tunnetes enam kindel. Püüa jääda iseenda vastu ausaks.
KAALUD
Pööra nüüd rohkem tähelepanu oma kõnepruugile. Võid mõne mõtlematu lausega kellelegi suurt meelepaha valmistada või siis kogemata mõne saladuse välja lobiseda.
SKORPION
Võimalik, et märkad täna oma tutvusringkonnas inimesi, kellele sa pole varem tähelepanu pööranud. Hakkad kellessegi hoopis uutmoodi suhtuma.
AMBUR
Võid sattuda täna olukorda, kus oled sunnitud oma senised seisukohad ümber hindama või oma maailmavaadet muutma. Püüa teistega rohkem arvestada.
KALJUKITS
Mõjud saladusliku ja hurmavana, tundes ise suurt tõmmet vastassugupoole vastu. Püüa siiski vältida juhuslikke suhteid, see võib halvasti lõppeda.
VEEVALAJA
Kokkuvõtete tegemise, ohverdamise, alustatud ettevõtmiste lõpetamise päev. Sa astud uude tsüklisse. Äritegevuses on õnnelik päev.
KALAD
Võimalik, et huvitud täna millestki, mis sulle veel mõni aeg tagasi vähimatki huvi ei pakkunud.

 

Print Friendly, PDF & Email