Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna hajameelne olema ja unustama olulisi asju. Pööra tähelepanu enesedistsipliinile ja ole ettevaatlik tähtsate otsuste langetamisel.
SÕNN
Võimalik, et koged täna täiesti ootamatult kellegi vastutulelikkust ja siirast abi. Ole valmis seda vääriliselt hindama ja näita välja oma tänulikkust.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest ettevõtlikum ja iseseisvam. Soodne aeg tuleviku kavandamiseks, reisiplaanide tegemiseks ja piletite broneerimiseks.
VÄHK
Tunned täna vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Võiksid plaanida ka reisi või mõnd ekstreemse iseloomuga matka. Tegutse!
LÕVI
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt palju romantikat ja flirti, kuid tõsisemaid suhteid ei maksa loota. Kipud kiiresti tüdinema, otsid vaheldust.
NEITSI
Oht pidada partnerit enda omandiks ja solvuda, kui teine ei käitu täpselt nii, nagu ootad. Ära võta kõike isiklikult ja anna ka teisele hingamisruumi.
KAALUD
Käitud nüüd mõistlikumalt ja rahulikumalt kui seni. Oled stabiilne, kuigi väheke laisk. Püüa oma tänaste kohustustega ikka ühele poole saada.
SKORPION
Võimalikud takistused plaanide elluviimisel. Lase asjadel minna loomulikku rada ja ära hakka ebaõnnestumiste korral arutult rabelema.
AMBUR
Võimalik, et saad täna uusi pakkumisi või lisateenimise võimalusi. Oled nüüd ise tunduvalt avatum ja aktiivsem. Palju suhtlemist.
KALJUKITS
Nüüd elavnevad sinu suhted sugulaste ja perekonnaga. Võimalik, et keegi pöördub sinu poole sooviga siiralt aidata ja toetada. Võta abi rõõmuga vastu.
VEEVALAJA
Nüüd on katsumusterohke aeg. Ole valmis rahaasjadega seotud probleemideks. Samas on hea päev tegeleda eneseharimise või -täiendamisega.
KALAD
Tänased planeediseisud annavad häid väljavaateid aladel, kus pead kasutama oma loomingulisust ja intuitsiooni. Oled nüüd tavalisest spontaansem.

 

Print Friendly, PDF & Email