Horoskoop

JÄÄR
Oled täna üpris tujukas ja teistel inimestel on väga raske sulle meele järele olla. Tajud maailma palju peenemal tasandil kui tavaliselt.
SÕNN
Sinu kavatsused ja plaanid on suunatud materiaalse heaolu parandamisele. Otsid mugavust ja turvalisust. Soodne päev olla kodus koos perega.
KAKSIKUD
Ootad, et sind hinnataks ja austataks. Oled ülitundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes ja solvud kergesti. Ära võta asju liiga isiklikult!
VÄHK
Hakkad nüüd inimestelt ootama vastutasu oma teenetele, kuid võid valusalt pettuda. Ära lase siiski depressioonil enese üle võimust võtta.
LÕVI
Täna on hea päev lõbutsemiseks ja selliste suhete sõlmimiseks, kus ei pea minema eriti sügavaks ega isiklikuks. Igapäevased kohustused tunduvad igavaina.
NEITSI
Ootad täna, et aktiivsed oleksid pigem teised ja otsiksid sinuga esimesena kontakti. Ole valmis selleks, et pead hoopis ise aktiivsem olema.
KAALUD
Kaldud nüüd olema pealiskaudne, tähelepanematu ja hooletu. Seetõttu tasuks tähtsamad otsused ja lepingud igaks juhuks üle kontrollida.
SKORPION
Sinu meeleolu võib täna veidi nukker olla. Kipud end alahindama ja lased teiste märkustest oma tujul langeda. Püüa tegutseda iseseisvalt.
AMBUR
Tunnetad eneses pakatavat elurõõmu ja energiat. Sinu algatusvõime tahab nüüd kindlasti rakendamist. Hea aeg koostöö tegemiseks ja pidutsemiseks.
KALJUKITS
Inimesed on täna sinuga otsekohesed ja ehk isegi veidi halastamatud. Võid mõnelt lähedaselt terava märkuse saada. Vasta samaga!
VEEVALAJA
Lubad enesele täna märksa vabameelsemat ja anarhistlikumat käitumist. Sellega võid nii mõnelegi inimesele tõsist peavalu valmistada.
KALAD
Tänane päev toob sulle tõenäoliselt palju suhtlemist ja asjaajamist. Seltskonnaelu aktiviseerub, tunned soovi pidutseda. Ebasoodne päev äriasjadeks.

 

Print Friendly, PDF & Email