Horoskoop

JÄÄR
Rahutute meeleoludega päev. Võib tekkida raskusi keskendumisel ja suhtlemisel. Ole hoolas oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks langeda!
SÕNN
Võimalik, et sul tuleb täna ette võtta ootamatu väljasõit. Ole valmis selleks, et mõni võõras inimene püüab sind oma huvides tööle panna.
KAKSIKUD
Sul on rikkalik kujutlusvõime. Suudad mõista asju, mis on teistele täiesti kättesaamatud ja mõistetamatud. Hea päev intensiivseks loominguliseks tegevuseks.
VÄHK
Täna võivad ilmneda sinu varjatud halvad omadused. Kui sa ei suuda end kontrollida, võid kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.
LÕVI
Nüüd valitsevad romantilised meeleolud. Oled emotsionaalsem kui tavaliselt, ent samas mõjud väga külgetõmbava ja atraktiivsena. Sa lihtsalt särad.
NEITSI
Täna on sul tõelisi raskusi keele hammaste taga hoidmisega. Kipud oma arvamust välja ütlema ka seal, kus see enam midagi muuta ei saa.
KAALUD
Sinu käitumismaneerid on meeldivad ja harmoonilised ning oskad enda ümber ilu luua. Suudad end ka hästi väljendada.
SKORPION
Tänased planeediseisud annavad sulle tahtejõudu ja enesekindlust, mis tuleb suhtlemisel kasuks. Suudad oma soove selgelt välja öelda.
AMBUR
Sinu enesetunne on täna üsna kesine. Füüsilises mõttes võid ju heas vormis olla, kuid sind piinab sisemine rahutus. Püüa leida oma energiale rakendus.
KALJUKITS
Oled täna seltskondlik ja lõbujanune. Samas kipud olema liiga edev, teiste heakskiidu saavutamiseks oled valmis ka ekstreemsusteks.
VEEVALAJA
Oled täna aktiivne ja igati positiivne. Tegutse vaid ja edu on garanteeritud! Võimalikud on vaidlused, kus sul tuleb oma seisukohti kaitsta.
KALAD
Nüüd on soodne aeg teha reisiplaane või uuri­da mingeid täiesti uusi tegevusvaldkondi. Suureneb huvi erinevate kultuuride ja võõrkeelte vastu.

 

Print Friendly, PDF & Email