Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest innukam kulutama raha kõikvõimalike ebavajalike asjade peale. Kipud enne tegutsema ja alles siis mõtlema.
SÕNN
Võimalik, et kohtad oma tegemistes täna suuremaid takistusi. Kui peaksid nüüd mõne tähtajalise töö valmis saama, võib see paraku viibida.
KAKSIKUD
Võimalik, et puutud täna kokku inimestega, kellega sa tavaliselt ei suhtle. Saavutad kergesti hea kontakti ja jõuad partneriga ühele lainele.
VÄHK
Tõenäoliselt saad täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Hea aeg loomingulisemat laadi koostööks.
LÕVI
Nüüd oleks targem aeg maha võtta, selle asemel et üleliia rabeleda. Püüa leida aega sulle meeldivate asjadega tegelemiseks ja lihtsalt puhkamiseks.
NEITSI
Sinu tegutsemist kontrollib mõistus ning abiks on ka pealehakkamine ja oskus alustatu lõpule viia. Suudad täna palju kasulikku korda saata.
KAALUD
Võimalik, et sulle pööratakse täna tavalisest rohkem tähelepanu. Torkad silma oma aktiivsuse ja innukusega. Seda ka hinnatakse.
SKORPION
Kipud täna mängima teiste inimeste tunnetega, ise sealjuures mõistmata, et võid nii kellelegi haiget teha. Püüa sellist pealiskaudsust vältida.
AMBUR
Kui peaksid täna tahtma teisi mõjutada, siis arvesta, et kõigil on omad soovid ja arusaamad. Saavutad edu, kui käitud nendega lugupidavalt.
KALJUKITS
Suureneb vajadus vabaduse järele. Kui keegi püüab sind kuidagi kamandada, võid sellest lausa raevu sattuda. Oskad ennast täna maksma panna.
VEEVALAJA
Kaldud täna oma kaaslasi kahtlustama. Näed tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Võta rahulikumalt ning püüa mõelda kainelt ja realistlikult.
KALAD
Väldi kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes sinuga nagunii nõustuda ei soovi. Jälgi olukorda eemalt.

 

Print Friendly, PDF & Email