Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et kaldud täna enesehaletsusse ja nostalgiasse. Võid tunda soovi kuhugi peitu pugeda, kuid otsi tuge mõnelt usaldusväärselt sõbralt.
SÕNN
Oled täna iseteadlik ja kindel oma võimetes. Samas oled liiga uhke, et tunnistada oma vigu. Tõeline tugevus seisneb julguses tunnistada oma nõrkusi!
KAKSIKUD
Oled nüüd peomeeleolus. Kipud võõraste inimestega avameelitsema ja võid üleliiagi lobiseda. Püüa alkoholiga ettevaatlik olla.
VÄHK
Tänased planeedimõjud annavad sulle jõudu ja inspiratsiooni eelkõige juhul, kui oled ise avatud ja soovid näha uusi võimalusi. Hea päev loomiseks.
LÕVI
Kipud täna liiga palju minevikule mõtlema. Sul on raske millelegi praktilisele keskenduda või siis oma emotsioone taltsutada.
NEITSI
Tänased energiad võivad muutuda sinu jaoks raskesti talutavaks eelkõige juhul, kui lased sündmustel üle pea kasvada. Väldi probleemide kuhjumist.
KAALUD
Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja igasugust enesearendamisega seotud tegevust. Oled tavalisest avatum ja su mälu on parem.
SKORPION
Oled nüüd optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb täna hea päev. Tänu positiivsusele ja dünaamilisusele on see hea aeg silmaringi laiendamiseks.
AMBUR
Sul on täna raske jääda loomulikuks. Kipud teatrit tegema ka seal, kus võiksid vabalt olla sina ise. Tõmbad endale tavalisest suuremat tähelepanu.
KALJUKITS
Tunned täna ootamatut huvi oma vanade tuttavate vastu, kellega sul juba ammu ühiseid kokkupuutepunkte pole. Minevik kerkib jõuliselt päevakorda.
VEEVALAJA
Oled täna veidi kinnine ja kõige uue suhtes skeptiline. Võimalik, et sul tuleb täna tegemist vanemate inimestega. Püüa olla paindlikum.
KALAD
Täna liiguvad su mõtted valdkondades, mis tavaliselt on inimeste eest veidi varjatud ja salapärased. Tunned end suurepäraselt mõistujuttu ajades.

 

Print Friendly, PDF & Email