Horoskoop

JÄÄR
Täna tuleks sul üles näidata aktiivsust ja otsustusvõimet. Ära alusta uusi ettevõtmisi, parem lõpeta poolelijäänud tööd. Suhtu teistesse rahulikult.
SÕNN
Oled täna valmis mugavuste ja peene toidu nimel raha välja käima tavalisest rohkem. Võimalik, et tutvud intellektuaalig ja õhtustate koos.
KAKSIKUD
Võid täna teada saada, et sinu selja taga räägitakse hoopis teist juttu kui näo ees. Võimalik pettumine inimestes, keda oled usaldanud.
VÄHK
Tahad jõuda kõike ja kõikjale. Selles võib väljenduda sinu mitmekülgsus, kuid teisalt võivad eesmärk ja kohustused nõnda sootuks meelest minna.
LÕVI
Kipud täna silmi kinni pigistama või mõnele oma eksimusele läbi sõrmede vaatama. Sellega teeksid aga suure vea, mis hiljem valusasti kätte maksab.
NEITSI
Oled täna pikaldasem kui tavaliselt. Ka sinu mõtlemine on aeglasem, kuid samas oled väga romantilises ja harmoonilises meeleolus.
KAALUD
Tänased planeediseisud soodustavad avatud mõtlemist ja leidlikkust olukordade lahendamisel. Võimalik, et sinult oodatakse nõuandeid.
SKORPION
Võid täna käituda üsna vastandlikult. Kord oled emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüa leida sisemine tasakaal.
AMBUR
Sinu emotsionaalne tasakaal on täna üsnagi paigas. See on kindlasti kasulik juhul, kui plaanid pidada mingit sorti läbirääkimisi. Soodne aeg lepinguteks.
KALJUKITS
 Täna võivad tekkida pinged naabritega. Samas on nüüd ideaalne päev võtta aeg maha ja endale mõnusat puhkust lubada. Püüa süüvida rohkem enesesse.
VEEVALAJA
Pööra täna põhiliselt tähelepanu just neile, kes ka ise sinu vastu huvi tunnevad. Ära püüa tingimata igaühele meeldida. Hea päev kodus toimetamiseks.
KALAD
Sul tekivad täna uued ideed ja soov neid kohe ka rakendada. Tunned suurt rahuldust, kui saad midagi põnevat ette võtta. Hea aeg pidutsemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email