Horoskoop

JÄÄR
Kipud oma partnerit idealiseerima ja näed temas vaid neid omadusi, mida ise tahad näha. Püüa siiski arukamalt suhtuda, võta roosad prillid eest.
SÕNN
Oled täna tunduvalt sirgjoonelisem ja otsekohesem, kui su kaaslased on sind harjunud tavaliselt nägema. Esitad nii endale kui ka teistele väljakutseid.
KAKSIKUD
Kaldud täna üsna tuulepäine ja hooletu olema. Võid oma kaaslasi tahtmatult alt vedada ja sellega suurt segadust tekitada. Soodne päev loominguliseks tegevuseks.
VÄHK
Näed nüüd asju hoopis teisest vaatevinklist kui tavaliselt, hindad tänu sellele paljud senised arusaamad ringi ja hakkad nägema tervikut.
LÕVI
Planeediseisud stimuleerivad uusi ideid ja suhteid. Oled avatud ja uudishimulik. Võimalikud ootamatud reisid või väljasõidud koos sõpradega.
NEITSI
Täna võid tunda tõrkeid oma tunnete väljendamisel. Püüa leida sinu jaoks mugav situatsioon ning ürita olla võimalikult siiras ja avameelne.
KAALUD
Soodne päev kodukaunistamiseks ja tegelemiseks millegi ilusaga. Tunned armastust sind ümbritsevate inimeste vastu.
SKORPION
Tunned soovi olla iga hinna eest kõigile meeltmööda. Väldi ebasiiraks lipitsejaks muutumist, kes lihtsalt ei julge oma arvamust avaldada.
AMBUR
Oled täna kinnisem ja endassetõmbunum kui tavaliselt. Samas on täna hea päev tegeleda mingit sorti intellektuaalse tegevusega. Sinu mõistus otsib rakendust.
KALJUKITS
Sinu jaoks saavad nüüd oluliseks sinu positsioon ja väärikus. Püüad kõigiga hästi läbi saada, kuid see võib päris raskeks osutuda.
VEEVALAJA
Sinu tänase päeva märksõnad on paindumatu tahtejõud, kõrge moraal ja kaine mõistus. Püüa olla pehmem ja mõistvam oma kaaslaste suhtes.
KALAD
Oled täna ülimalt puudutatud, kui kahtluse alla seatakse sinu pädevus. Püüad igal viisil tõestada, et saad hakkama. Pea meeles, et rahulikuna mõjud autoriteetsemana.

 

Print Friendly, PDF & Email