Horoskoop

JÄÄR
Kaldud kõike südamesse võtma ja näed ka igas väiksemas asjas isiklikku solvangut. Samas võid olla südamlik ja mõistev nõrgemate suhtes.
SÕNN
Võimalik, et sõlmid täna uusi ja huvitavaid suhteid. Võid tabada ka mõnes täiesti tavalises tuttavas järsku inspireerivaid omadusi.
KAKSIKUD
Ole täna inimestega suheldes tähelepanelik. Sinu eneseväljendus kipub ületama piire ja ametlikes suhetes võib see suuri sekeldusi tuua.
VÄHK
Oled täna tavalisest julgem, ausam ja otsekohesem. Võimalik, et satud olukorda, kus tajud väga teravalt ebaõiglust, mille kohta kohe sõna võtad.
LÕVI
Võid tunda täna soovi hakata oma isiklikke asju tõsisemalt võtma ning otsustad mõne trenni või huvigrupi kasuks. Hea aeg midagi uut õppida.
NEITSI
Oled täna läbinägelik asjade suhtes, mida sa tavaliselt ei märka. Samuti aktiviseerub su intuitsioon. Hea võimalus oma võimeid arendada.
KAALUD
Mõnel sõbral võib täna tulla geniaalne idee, mis inspireerib ka sind. Üldse on sõpradel sinu elus nüüd tähtis roll.
SKORPION
Võid tunda täna põletavat soovi vahelduse järele. Oled tüdinud igapäevarutiinist. Õige päev võtta ette mõni huvitav reis või loodusmatk.
AMBUR
Paned täna erilist rõhku oma välimusele. Püüad äratada teistes huvi ja olla imetlusobjekt. Sinu liigne edevus võib sinust aga teha hoopis tropimagneti.
KALJUKITS
Täna alustatud ettevõtmised võivad olla elujõulised ja kauakestvad. Kui soovid end proovile panna, on just praegu selleks sobiv aeg.
VEEVALAJA
Täna võib sul tekkida otsustamisraskusi. Tunned ebakindlust seal, kus võiksid vabalt ennast ja oma võimeid usaldada. Püüa oma sisemistest hirmudest võitu saada.
KALAD
Mõjud täna veetleva ja külgetõmbavana. Sinu enesetunne on parem kui eile ning suudad endast tõenäoliselt väga hea mulje jätta.

 

Print Friendly, PDF & Email