Horoskoop

JÄÄR
Tänased meeleolud sunnivad sind vaatama iseendasse ja tegelema probleemidega, mida oled siiani püüdnud oma teadvusest tõrjuda.
SÕNN
Tänased planeediseisud toovad rahuliku meeleolu ning see annab sulle jõudu tegutseda ja õnnelik olla. Püüa kasutada oma loomingulisust.
KAKSIKUD
Planeediseisud on paljulubavad. Sinu meeleolu on tavalisest helgem ja heas mõttes vabameelsem. Suudad näha maailma avarama pilguga.
VÄHK
Tänu oma praktilisele ja tegusale mõistusele suudad saadud informatsiooni ka teistele arusaadavaks ja kergesti vastuvõetavaks muuta.
LÕVI
Kaldud täna nukrameelsusse ja melanhooliasse. Tunned igatsust millegi haaramatu ja kauni järele. Võimalik, et avastad endas varjatud andeid.
NEITSI
Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead suhtlema inimestega, kellega tunned end veidi ebamugavalt. Kui ületad ennast, laabub kõik.
KAALUD
Kipud täna käituma veidi taktitundetult ja mõtlematult. Püüa olla teiste vastu tähelepanelikum ja väldi eneseupitamist kaaslaste arvelt.
SKORPION
Võimalik, et tunned end täna veidi kohmetu ja kohmakana. Püüad teadlikult vältida olukordi, kus võid sattuda tähelepanu keskpunkti.
AMBUR
Täna ilmnevad sinu emotsionaalsed kiindumused. Oled silmitsi olukorraga, kus pead end kontrollima ja korrigeerima oma vajadusi.
KALJUKITS
Hea päev karjääritegemisega alustamiseks. Tänu oma ratsionaalsele ja samas loomingulisele mõtlemisele suudad koostada paljutõotava tegevusplaani.
VEEVALAJA
Püüa täna olla eriti tähelepanelik nende vastu, kes on sulle tõeliselt kallid. Näita oma hoolivust välja, selles pole ju midagi häbiväärset!
KALAD
Täna inspireerivad sind eelkõige need inimesed, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisimiseks ja elavaks suhtlemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email