Kuressaare kesklinnas selguvad rannavõrkpalli Eesti meistrid (8)

Reedel ja laupäeval vallutab Kuresaare kesklinna rannavõrkpall, kui Saaremaa pealinnas toimuvad Eesti meistrivõistlused. Mänguväljakute ehitamiseks tuuakse kohale 200 kanti liiva.

Spetsiaalselt võistluse jaoks rajatakse Kuressaare keskväljakule esmakordselt rannavõrkpalli väljak, kus publik saab kahel päeval kaasa elada tulistele kohtumistele. Osalemas on ka palju saarlasi.

Meestest asuvad konkurentsi Saarte mängudel hõbemedali võitnud Siim Põlluäär – Helar Jalg, veel on võistlustules Sander Talistu – Cris Karlis Lepp, Elari Roes – Taavi Prei, Johan Vahter – Hindrek Pulk, Janno Õunpuu – Kaimar Lomp, Markkus Keel – Harri Palmar ning Siim Ennemuist ja Kaspar Pomerants.

Naistest asuvad medaleid püüdma Eliisa Peit – Kaisa Õunpuu, Kadi Mägi koos Liina Kaisiga, Krista Kotselainen koos Anu Tsireliga, Piret Prangel koos Egle Pestiga, Marta Nelis koos Anna-Liisa Peetmaaga.

Lisaks haaravatele mängudele saavad pealtvaatajad nautida meelelahutusprogrammi, kus oma lemmikud leiavad kindlasti nii nooremad kui ka vanemad võrkpallihuvilised.

Lavalaudadel astuvad üles ansamblid Onud, Ocean Credit ja Magic Panda. Silmailu pakuvad võrratud TradeHouse´i tantsutüdrukud. Lisaks on Kuressaare keskväljakul eraldi naisteala, kus ilunippe jagab Eesti suurim ilukaubamaja TradeHouse.

Loomulikult on publikule veel ohtralt üllatusi ja erinevaid auhinnamänge. Reedel lõpeb rannavõrkpalli sõprade õhtu Nautleja kohviku terrassil, kus plaate keerutab Jaan Jaago. Laupäeval on TradeHouse Cup’i ametlik afterparty ööklubis Diva.

Print Friendly, PDF & Email