Horoskoop

JÄÄR
Tunned, et miski sinus vajab parandamist. Püüa vaadelda ümbritsevaid inimesi ja nende kaudu ennast paremini tundma õppida.
SÕNN
Oled täna püsimatu. Sinu ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad su kaaslastele ja lähedastele üpris kummastavad tunduda.
KAKSIKUD
Püüad mõjuda salapärasena, kuid peaksid jääma võimalikult loomulikuks, sest nii saavutad paremini teistega kontakti. See kehtib ka armusuhetes.
VÄHK
Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar sinu välimuse kohta mõjutada su enesekindlust sedavõrd, et muutud hoopis teistsuguseks, kui tegelikult oled.
LÕVI
Oled nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ning lased end pisiasjadest häirida. Väldi vaimset pinget, püüa leida võimalik tasakaal.
NEITSI
Tunned täna eriti tugevat vajadust hea ja huvitava toidu ning kõikvõimaliku luksuse järele. Sinu meelestatus on veidi liiga materialistlik.
KAALUD
Täna valitseb oht petiste ohvriks langeda. Püüa olla otsustav ja enesekindel. Pea meeles oma õigusi ja ära lase teistel endale pähe istuda!
SKORPION
Oled täna üsna tormakas ja kipud tegutsema läbimõtlematult. Ebasoodne aeg uute ettevõtmistega alustamiseks, samas soodne päev füüsiliseks tegevuseks.
AMBUR
Täna on töiste meeleoludega päev, mil suudad aktiivselt tegutseda, lubamata endale puhkehetki. Püüa end mitte läbi põletada. Väldi tülisid.
KALJUKITS
Sul on oht sattuda illusioonide mõju alla ja teha seetõttu rumalaid otsuseid. Väldi finantstehinguid ja uute ettevõtmistega alustamist.
VEEVALAJA
Kipud täna edev olema ja püüad end ehtida võõraste sulgedega. Kuid peaksid meeles pidama, et edu saavutad vaid ausalt käitudes.
KALAD
Sinu keskendumisvõime on täna tavalisest parem. Sind ei sega isegi provotseerivad ja närvilised inimesed. Sa lihtsalt ei tegele nendega.

 

Print Friendly, PDF & Email