Horoskoop

JÄÄR
Sinu jaoks on tänane päev äärmiselt harmooniline ja meeldiv. Kuid samas kipud laisklema ja võid niimoodi head võimalused käest lasta.
SÕNN
Oled täna usaldusväärne ja kohusetundlik, kuid tunned hirmu uute ja vähegi ekstreemsete asjade ees. Turvatunne on sulle täna eriti oluline.
KAKSIKUD
Täna on entusiastlike meeleoludega päev. Võimalik, et tunned soovi kulutada raha asjadele, millega kodu mugavamaks ja kaunimaks muuta.
VÄHK
Võimalik, et armud täna kellessegi esimesest silmapilgust, kuid kiretuhina vaibudes pettud. Ära võta ennast liiga tõsiselt ja jää rahulikuks
LÕVI
Võid täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg jookseb nii kiiresti, et tõenäoliselt jääb nii mõnigi plaan korralikult läbi mõtlemata.
NEITSI
Võid nüüd sattuda seltskonda, kus sa end eriti oodatuna ei tunne. Tegutse vastavalt oma sisetundele, ära sunni end tegema asju, mida sa teha ei taha.
KAALUD
Töö lausa lendab su käes, kui vaid tunned, et see, mida teed, on sulle meelepärane. Oskad oma visioone ja kavatsusi edukalt ellu viia.
SKORPION
Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilise kriisi. Väldi kirurgilisi protseduure!
AMBUR
Nüüd valitseb sinu elu aktiivne ja jõuline energia. Oled valmis kohe härjal sarvist haarama ja viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võid sattuda juhirolli.
KALJUKITS
Tunnetad täna enda ümber elektrilist õhkkonda. See haarab ka sind ning võid hakata käituma vägagi ootamatult ja impulsiivselt.
VEEVALAJA
Võimalik, et saad täna avaliku kiituse osaliseks ja sind tõstetakse esile. Tõenäoliselt tunned end selles olukorras nagu kala vees.
KALAD
Võimalikud vastuolud kaaslastega. Oled täna revolutsioonilises meeleolus ja püüad iga hinna eest oma seisukohtade õigust tõestada.

 

Print Friendly, PDF & Email