Horoskoop

JÄÄR
Soodne päev alustada uusi ja jätkata alustatud ettevõtmisi. Täna tuleb palju vaeva näha ja higi valada, kuid tulemused on paljutõotavad.
SÕNN
Võimalik, et tunned ebamugavust emotsioonide ja soovide väljendamisel. Samas ootad, et teised sind mõistaksid ja sinu tunnetega arvestaksid.
KAKSIKUD
Võid langeda kuulujuttude ohvriks. Püüa ennast ümbritsevaga kursis hoida. Hea aeg individuaalseks tööks, kus ei pea teistega arvestama.
VÄHK
Planeediseisud annavad häid võimalusi oma loomeenergia rakendamiseks. Suudad end väga originaalselt väljendada, kuid hoiad pigem omaette.
LÕVI
Teed täna ilma pikemalt järele mõtlemata hulljulgeid otsuseid. Samas sul tõenäoliselt veab ning saavutad ootamatult vägagi häid tulemusi!
NEITSI
Tõenäoliselt tuleb sinu jaoks kiire ja teguderohke päev. Nüüd hakkavad liikuma ka need asjad, mis mõnda aega seisnud on. Füüsiline tervis on hea.
KAALUD
Püüa meenutada, et sa pole mitte ainult eraldiseisev indiviid, vaid kuulud teatud määral ka inimrühma, kus sul on kohustused ja vastutus.
SKORPION
Tänased planeediseisud võimaldavad kokku puutuda jõududega, mis on teinud sinust selle, kes oled täna. Püüa oma alateadvusega kontakteeruda.
AMBUR
Soodne päev aktiivseks mõttetööks ja filosoofilisteks vestlusteks. Võimalik inspiratsioonipuhang kirjutamiseks. Avalduvad varjatud anded.
KALJUKITS
Täna võid kokku puutuda keskendumisraskustega, mis tekitavad probleeme suhtlemisel. Oled emotsionaalne ja häiritud ka väikestest asjadest.
VEEVALAJA
Oled täna hajameelsem. Kui pead ametlikke asju ajama, kipud olulisi asju kahe silma vahele jätma. Ettevaatust liikluses!
KALAD
Võimalik, et tunned end täna tasakaalutuna ning ärritud pisiasjade peale, mis tuleneb sisemisest ebakindlusest. Oled emotsionaalselt liiga mõjutatav.

 

Print Friendly, PDF & Email