Hiiumaa pooleteiseks kuuks Hiiu liinile (2)

Merepõhja riivanud parvlaev Tiiu jääb Hiiumaa liinilt eemale kuni pooleteiseks kuuks ja teda asendab seni Kuivastu-Virtsu liini teenindanud parvlaev Hiiumaa.

Parvlaev Tiiu on reedel juhtunud avarii tõttu liinilt eemal kuni poolteist kuud, teatas TS Laevade pressiesindaja Sirle Arro. Selle aja jooksul tehakse Tiiule dokis täielik ülevaatus, selgitatakse välja vigastuste ulatus ja alus remonditakse.

Tiiut läheb asendama parvlaev Hiiumaa, mis jääb Rohuküla-Heltermaa liinile kuni Tiiu naasmiseni, lisas Arro.

Virtsu-Kuivastu liini teenindavad parvlaevad Tõll ja Piret. Kuna järgmine nädalavahetus on seoses Kuressaare merepäevadega populaarne Saaremaa ja Muhumaa külastamiseks, on reedel ja pühapäeval lisatud graafikusse ka kolmanda laeva reisid. Kolmanda laevana teenindab Tõllu ja Pireti kõrval liini parvlaev Regula.

Eeloleval nädalavahetusel sõidab Regula aga Hiiumaa liinil. Kuna Hiiumaale on oodata ohtralt külalisi, siis teenindavad Rohuküla-Heltermaa liini kokku kolm laeva, ütles Arro. Hiiumaa liinile siirduv parvlaev Hiiumaa väljub esimesele reisile Rohukülast teisipäeval kell 13.

TS Laevad palub reisijatel võimalusel piletid e-keskkonnas ette soetada. E-piletiga tuleb eelisõigusega laevale saamiseks saabuda sadamasse mitte enne eelmise reisi väljumist ja mitte hiljem kui 15 minutit enne piletil märgitud reisi.

 

Print Friendly, PDF & Email