Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes on pealtnäha süütud ja naiivsed, kuid tegelikult valmis tegema kõik, et sind oma võimusesse saada.
SÕNN
Täna oled tahtejõuline ja otsustusvõimeline. Suudad saavutada liidripositsiooni, tehes oma elus muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsusi.
KAKSIKUD
Võimalik, et keegi püüab sinus kaastunnet äratada, kuid pöörab järgmisel hetkel halastamatult selja. Ära looda teistelt liiga palju!
VÄHK
Sul on täna raskusi inimeste usaldamisel. Püüad iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid see võtab sinult liiga palju aega ja energiat.
LÕVI
Oled julge ning naudid katsumusi. Pead end õiglusekaitsjaks ja tunned soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.
NEITSI
Tunned täna raskust eneseväljendamisel ning oled ebakindel enda pädevuses. Usalda end rohkem, tegele lihtsate ning meeldivate asjadega.
KAALUD
Kaldud kõike väga isiklikult võtma ning solvud ilma erilise põhjuseta. Ole natuke rahulikum ja arvesta, et igaüks ei pruugi olla vaenlane.
SKORPION
Võimalik, et avastad enese jaoks täna inimese, kes on sinu läheduses juba ammu olnud, kuid sulle siiani märkamatuks jäänud. Sõprusest võib saada armastus.
AMBUR
Päev täis ahvatlusi ja lõkse. Nüüd pannakse sind tõeliselt proovile, hea võimalus oma vastupanuvõimet testida. Peaksid olema ettevaatlik võõrastega.
KALJUKITS
Täna on sul oht kulutada raha asjade peale, mida sa tegelikult ei vaja. Lased end välisest ilust mõjutada. Oht asju kaotada.
VEEVALAJA
Nüüd on parim aeg näidata oma liidriomadusi ja majandamise oskust. Hea füüsiline vorm, tugev tahtejõud. Väldi liigset surveavaldamist.
KALAD
Otsid võimalust eneseteostamiseks ja oma piiride ületamiseks. Juhul, kui sind miski takistab, võid muutuda veidi äärmuslikuks.

 

Print Friendly, PDF & Email