Horoskoop

JÄÄR
Sinu eesmärgid annavad uut jõudu ja innustust aktiivseks tegutsemiseks. Oled täna sihikindel ja vankumatu. Ettevaatust liikluses ja terariistadega.
SÕNN
Soodne päev teaduslikuks tööks. Võimalik, et sinu poole pöördutakse murega. Ebasoodne päev reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.
KAKSIKUD
Võid täna saavutada häid tulemusi eelkõige siis, kui oled valmis kompromisse tegema. Võimalik, et pead võtma täna juhi rolli ja olema teistele eeskujuks.
VÄHK
Suureneb soov teistele muljet avaldada. Kipud ennast näitama kellegi teisena, kui tegelikult oled. Sellise näitlemisega sa paraku palju ei saavuta!
LÕVI
Täna on päev, mil peaksid oma tegemiste jaoks varuma aega nii, et saaksid tegutseda rahulikult. Kiirustamine võib tekitada arusaamatusi.
NEITSI
Võimalik, et puutud kokku isikutega, kes püüavad sind üle kavaldada. Hoia silmad lahti ja väiksemagi kahtluse puhul jäta tehing tegemata!
KAALUD
Tunned täna tavalisest suuremat tungi inimestega rääkida ja suhelda. Pööra suuremat tähelepanu sellele, mida ja kellele rääkida võid!
SKORPION
Võimalik, et oled täna sunnitud oma plaanid teiste järgi seadma. Püüa siiski oma kindlat joont hoida ning väldi vastumeelseid järeleandmisi.
AMBUR
Sinu ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääd kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustad midagi.
KALJUKITS
Kipud täna egoistlikult ning impulsiivselt käituma, mistõttu on koostöö teiste inimestega raskendatud. Muutud kergesti armukadedaks ja raevukaks.
VEEVALAJA
Sinu mõistus on täna aktiivne. Püüad leida kõigele toimuvale loogilist seletust, kuid sellise mõttetöö tulemusel võid tupikusse sattuda.
KALAD
Täna suudad tõenäoliselt mitme asjaga korraga tegeleda. Sinu töövõime on tunduvalt suurem. Naudid aktiivset suhtlemist.

 

Print Friendly, PDF & Email