Horoskoop

JÄÄR
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ning maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui õpetamises. Jaga oma ideid ka kaaslastega.
SÕNN
Otsid kedagi, kes mõjuks sulle nii, et kogu sinu endine elu muutuks. Suureneb vajadus muudatuste järele. Hea päev loomingulisteks tegevusteks.
KAKSIKUD
Täna võid kokku puutuda hajameelsusest tingitud probleemidega. Oled jutukas ning suhtlemisaldis, kuid pealiskaudne. Päev ei sobi reisimiseks.
VÄHK
Kuulad oma kaaslasi erilise tähelepanuga, kuid tajud kuuldut ainult enda seisukohalt. Võimalik, et sulle usaldatakse täna mõni saladus.
LÕVI
Sind võivad täna pisiasjad närvi ajada. Märkad eelkõige teiste inimeste poolt tehtud vigu, kuid oma möödapanekud jäävad kahe silma vahele.
NEITSI
Oled täna teravmeelne ning vaidlushimuline. Võiksid oma energiat säästa ning suurematest sõnasõdadest loobuda. Tegele millegi vajalikuga.
KAALUD
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil oled veidi reserveeritum.
SKORPION
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõppevad siiski õnnelikult. Väldi liigset hulljulgust ja arvesta endast nõrgematega.
AMBUR
Kipud olema liiga kangekaelne ning nõudma igal sammul oma õigusi. Isegi, kui saavutad oma eesmärgi, võib juhtuda, et kaotad kaaslaste poolehoiu.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned täna tüdimust oma tavalise ja harjumuspärase elu suhtes. Hakkad alateadlikult uusi võimalusi ning seiklusi otsima.
VEEVALAJA
Võid avastada endas täna täiesti uusi ja tundmatuid omadusi, mis seni olid varjatud. Püüa ennast mitte üle hinnata ja tunneta olukorda.
KALAD
Pööra täna suuremat tähelepanu asjade, olukordade ja inimeste välisele ilule. Samas pea meeles ka sisemise ilu tähtsust.

 

Print Friendly, PDF & Email