Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et täna kerkivad sinu jaoks esile teemad, millele reageerid häbitundega. Väldi liigset stressi, hea aeg puhkuseks.
SÕNN
Võimalik, et tunned täna ebakindlust oma välimuse pärast. Oled tavalisest emotsionaalsem ning kipud üle mõtlema. Hea aeg lõbusaks seikluseks.
KAKSIKUD
Püüa täna leida omale tegevus, mis sind innustaks. Liigne töökoormus võib hakata tervisele mõju avaldama. Hea aeg puhkuse veetmiseks.
VÄHK
Võimalik, et avastad täna endalegi ootamatult, et tahad olla üksi ja sõltumatu. Nüüd ongi hea aeg iseseisvateks tegevusteks ja praktikateks.
LÕVI
Oled täna tunduvalt järeleandlikum. Sinu jaoks on esmatähtis teiste inimestega harmooniliste suhete säilitamine. Jää siiski enda vastu ausaks.
NEITSI
Jälgi täna tähelepanelikult oma käitumist. Võid mõne hooletult pillatud sõnaga kellelegi tahtmatult haiget teha. Ole taktitundelisem!
KAALUD
Inimestega suheldes saavutad täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendad ennast võimalikult rahulikult. Ära ole liialt pealetükkiv.
SKORPION
Täna tõmbavad sind ühiskondlik tegevus ja inimestega suhtlemine. Tekivad kasulikud tutvused. Soodne päev abielusuhte vormistamiseks ja enesetäiendamiseks.
AMBUR
Kaldud täna olema kannatamatu ning tülid kaaslastega on peaaegu vältimatud. Püüa võtta asju huumoriga.
KALJUKITS
Kipud täna kellegi pahaaimamatut märkust liiga südamesse võtma. Püüa leida oma sisemine enesekindlus ning tegele enesearendamisega.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud soodustavad sinu soovi lahendada probleeme, mis seotud praktiliste kohustuste ning kohanemisvõimega. Näed asju laiemalt.
KALAD
Suudad täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujub paberimajandusega seotu, samuti finantstehingud. Ole valmis riskima!

 

Print Friendly, PDF & Email