Horoskoop

JÄÄR
Kui tunned, et vajad tegevuseks täna rohkem aega, siis tegutse julgelt selle nimel, et rahulikult oma asjad ära lõpetada. Kiirustamine ei tõota head!
SÕNN
Kui sul tuleb täna tegeleda väga paljude asjadega korraga, siis püüa kohustusi jagada. Suudad ennast teistele kerge vaevaga arusaadavaks teha.
KAKSIKUD
Võimalik, et pöörad täna rohkem tähelepanu oma tööle, karjäärile, ühiskondlikule seisundile ja reputatsioonile. Oht muutuda uhkeks.
VÄHK
Oled täna ilma olulise põhjuseta veidi halvas tujus. Leiad põhjuse kellegi kallal norimiseks ning talle koha kätte näitamiseks. Väldi vaenulikkust!
LÕVI
Täna valitsevad pealiskaudsed meeleolud. Kipud kergelt lubadusi andma ning raha raiskama. Hea aeg lõõgastumiseks ja enese väljalülitamiseks.
NEITSI
Võimalik, et sulle tehakse täna ootamatult teene isiku poolt, kellelt sa seda iial ei ootaks. Jälgi ennast ning väldi ebasiirast käitumist!
KAALUD
Oled väga sirgjooneline ning sa ei tunne mingit vajadust ennast tagasi hoida. Püüad iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda. Hea aeg sportimiseks.
SKORPION
Tõenäoliselt satud täna olukorda, kus pead toetuma oma elukogemusele ning seejärel usaldama vaistu. Ära liiga palju mõtle, püüa rohkem tunnetada!
AMBUR
Võid sattuda kummalistesse olukordadesse. Ettevaatust vaimsete praktikate, ravimite ja mõnuainetega. Väldi enesepetmist.
KALJUKITS
Informatsioonirohke päev. Võimalik, et saad teada midagi väga rõõmustavat ning inspireerivat. Hea päev muudatuste tegemiseks.
VEEVALAJA
Kui vähegi võimalik, siis lükka tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Sul on oht jätta asju kahe silma vahele.
KALAD
Tänane päev ootab sinult tõsiseid otsuseid. Võimalik, et oled sunnitud tegema tüütut paberitööd. Võib tekkida hirm näida rumalana.

 

Print Friendly, PDF & Email