Horoskoop

JÄÄR
Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised, ent pealiskaudsed tunded. Ära esimest muljet liiga tõsiselt võta, vaata, mis edasi saab.
SÕNN
Oled täna veidi nukrameelne ning võid kergesti ülisentimentaalseks muutuda. Väldi stressi tekitavat olukorda, parem puhka koos meeldiva kaaslasega.
KAKSIKUD
Püüad endast jätta sõltumatu ja kindlameelse inimese mulje. Loodad sellise käitumisega võita partneri imetlust. Jää siiski iseendaks!
VÄHK
Valitsevad kodused meeleolud. Tõenäoliselt suht­led rohkem kui tavaliselt oma perekonnaga. Tuletad meelde vanu aegu ning veedad mõnusalt aega.
LÕVI
Oled täna seltsivam kui tavaliselt ning suudad kuulata teiste inimeste nõuandeid. Võimalik, et saad enda jaoks midagi väga olulist teada!
NEITSI
Sinu jaoks kerkivad täna esile pere, kodused tööd ning kohustused lähedaste inimeste ees. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
KAALUD
Võimalik on kokkupuude kompleksivabade ja siiraste inimestega. Püüa neilt eeskuju võtta ja hakka ennast rohkem väärtustama. Hea aeg seltskonnaeluks.
SKORPION
Päevakorda tulevad täna perekondlikud traditsioonid. Tajud tugevat sidet kodu ja lähedastega. Nostalgilised ja emotsionaalsed meeleolud.
AMBUR
Oled täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Sind inspireerib kiirus ning veidi ekstreemne olukord. Kipud teiste ees esinema ja edvistama.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned tavalisest suuremat vajadust materiaalse heaolu järele, kuid enese arendamise huvides peaksid püüdma olla askeetlikum.
VEEVALAJA
Kipud täna valel ajal ja vales kohas suud pruukima. Teed seda üsna salvaval ja teravmeelsel moel ning peletad sellega inimesed enda ümbert minema.
KALAD
Võimalikud pinged ametlikes suhetes. Kaldud täna anarhistliku meelelaadi poole ning tunned rahutust, kui keegi sinu üle valitseda püüab.

 

Print Friendly, PDF & Email