Horoskoop

JÄÄR
Ära lase oma entusiasmil langeda kellegi hooletult öeldud märkuse pärast. Täna on hea aeg tegeleda suhete klaarimisega.
SÕNN
Tänane päev võib ootamatult tuua sinu ellu inimese, kellega väga lähedaseks saad. Sellest võib areneda romantiline ja igati meeldiv suhe.
KAKSIKUD
Kui oled plaaninud konkreetse päevakava, siis ole valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumisteks. Õige hetk matkamiseks.
VÄHK
Hea aeg parandada minevikus tehtud vigu ja teha tegemata jäänud asju. Tõenäoliselt mõjud täna märkamatuna ja ei saavuta kaaslaste tähelepanu.
LÕVI
Võid sattuda seltskonda, kus valitseb veidi sunnitud õhkkond. Samas on hea päev tegeleda rutiinsete, ent vajalike tegemistega, nt koristamisega.
NEITSI
Majanduslikud probleemid sunnivad sulle vägisi piiranguid peale. See võib tekitada ängi ja rahulolematust. Lase ajal mööduda, peagi hakkavad asjad edenema.
KAALUD
Võtad täna kõike väga põhjalikult. Oled ka oma kaaslaste ja nende probleemide suhtes tähelepanelikum. Samas püüa kõike mitte ületähtsustada.
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind vabameelsemaks kui tavaliselt. Kipud erinevate inimestega flirtima ning võid kergesti armuda. Väldi alkoholi!
AMBUR
Tõenäoliselt oled sunnitud tänasel päeval tegelema mingi halvasti tehtud töö parandamisega. Samas tuleb see sul hästi välja ning probleem leiab lahenduse.
KALJUKITS
Pingelised meeleolud. Kipud täna olema sõnakas ka seal, kus võiksid täiesti erapooletuks jääda ning sellega tekitad endale asjatuid pingeid.
VEEVALAJA
Väldi täna liigseid sõnavõtte ja eneseupitamist. Sulle on kasulikum, kui hoiaksid madalamat profiili ning kuulaksid endast targemaid.
KALAD
Oled täna elujõuline ja reibas. Igatsed tavalisest rohkem ellu vürtsi ning meeldivaid pingeid. Hea päev loominguliseks koostööks.

 

Print Friendly, PDF & Email