Horoskoop

JÄÄR
Väga võimalik, et kohtad täna kedagi, kellel on ebatavaline ja ekstreemne hobi. Tunned soovi oma elus midagi uut ja huvitavat proovida.
SÕNN
Kaldud täna mitme asjaga korraga tegelema, seetõttu võib juhtuda, et sa ei suuda ühtegi tegevust korralikult lõpuni viia. Hea aeg uue õppimiseks.
KAKSIKUD
Haara kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovat jõudu heaks otstarbeks. Pane rõhk üldinimlikule heaolule ja väldi isiklikku kasu.
VÄHK
Täna saad paremini läbi oma perekonnaga ning võimalik, et võtate koos midagi toredat ette. Samas ei taha ametlik asjaajamine kohe kuidagi sujuda.
LÕVI
Võimalikud tõrked ja vähene keskendumisvõime. Närvilisus ning rahulolematus enese suhtes. Väldi ületöötamist, luba endale midagi meeldivat.
NEITSI
Täna võib mõni tuttav sind alt vedada ning kokkulepitud kohtumisele mitte ilmuda. Ole valmis, et pead oma plaanid kiiresti ümber korraldama.
KAALUD
Sind köidab täna kõik, mis on uus ja veidi ekstreemne. Otsid seiklusi ning oled adrenaliini tundmise nimel valmis riskima. Ettevaatust, traumade oht!
SKORPION
Oled täna tavalisest edevam ning jutukam, kuid peaksid siiski tähelepanu pöörama sellele, mida räägid. Võid endast rumala mulje jätta.
AMBUR
Võimalik, et püüad täna esineda enamana, kui tegelikult oled ning tekitada sellega teistes kiusatust sind proovile panna. Püüa jääda ausaks.
KALJUKITS
Oled täna südamlikum ja abivalmim kui tavaliselt. See hakkab kindlasti silma ka sinu kaaslastele, kes loodavad sinu abile ja tähelepanule.
VEEVALAJA
Täna on sul tavalisest raskem oma emotsioonidele vaba voli anda. Kipud ebameeldivad tunded enese sisse suruma, selle tagajärjel võib tekkida peavalu.
KALAD
Täna suureneb huvi sügavate teemade ja filosoofia vastu. Sa ei lepi pealiskaudsete selgitustega ning püüad iga hinna eest jõuda asja tuumani.

 

Print Friendly, PDF & Email