Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev võib tuua sinu teele inimesi, kelle mõtteis on seksuaalsus ja ihad. Arvesta, et mingil põhjusel tõmbasid sellist suhtumist ise ligi.
SÕNN
Sinu empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Kipud olema nostalgiline ja unistav. Hea aeg lastega ja koduga tegelemiseks.
KAKSIKUD
Võimalik, et ootad teiste imetlust ja heakskiitu, kuid selle puudumisel muutud agressiivseks ja hakkad iga hinna eest tähelepanu otsima.
VÄHK
Täna aitab vaimset heaolu säilitada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Tunnetad end ja oma keha hästi. Püüa kõigile andestada.
LÕVI
Oled sattunud situatsiooni, mis sunnib sind tähelepanu pöörama sellele, mida oleksid meelsamini ignoreerinud. Võivad ilmneda probleemid seksuaalelus.
NEITSI
Kaldud tööga liialdama ja seetõttu võid stressi sattuda. Võta aega ka lõõgastumiseks ja ära muretse liiga paljude asjade pärast.
KAALUD
Täna tunned tavalisest suuremat energiat. Hea päev spordiga tegelemiseks. Suhetes teistega kipud olema pealetükkiv ja kamandav.
SKORPION
Oled täna erakordselt avatud ning suhtlemisaldis. Oled inimestega heatahtlik ja soovid olla neile kuidagi kasulik.
AMBUR
Täna levib informatsioon kiiremini kui tavaliselt. Sinu mõistus on üsna aktiivne ning mälu parem. Seetõttu on võimalik, et õpid midagi uut.
KALJUKITS
Oled distsiplineeritud inimene, kes saab hakkama aega ja kannatlikkust nõudvate ülesannetega. Hoiad kinni reeglitest, ole veidi paindlikum.
VEEVALAJA
Kui oled otsinud sügavamat suhet, siis leiad täna tõenäoliselt kellegagi ühise keele. Sellised vaimset laadi suhted võivad kesta terve elu.
KALAD
Täna on teistega koostöö raskendatud, kuna oled närviline ning takerdud kergesti pisiasjadesse. Püüa pingelisi olukordi rahulikumalt võtta!

 

Print Friendly, PDF & Email